26 December 2020 - Saturday

Women in Business Summit'

Online
Women in Business Summit'

Event Details

ÜCRETSİZ , SERİFİKALI , ÖDÜLLÜ ETKİNLİK !

^İLK 4 ETKİNLĞİMİZİN KAYITLARI DOLMUŞTUR. SADECE 5. OTURUMUMUZ İÇİN KAYIT DEVAM ETMEKTEDİR. KAYIT İÇİN @duwibofficial PROFİLİNDEN LCV YAPABİLİRSİNİZ ^

Düzce Üniversitesi İş Dünyasında Kadın topluluğu olarak 'Women in Business Summit' etkinliğimizle karşınızdayız !

Etkinliğimizde alanında başarılı 5 katılımcıyla Google Meet platformunda online eğitim nasıl değerlendirilir , cv hazırlama taktikleri , siber güvenlik , endüstri piskolojisi ve kariyer planlama konuları hakkında konuşacağız.

KONUŞMACILARIMIZ :

* Danışman & Kariyer Koçu & Eğitmen ve Sentor İnsan Kaynakları Co - Founder Sonay Tünay (@sonaytunaytr) ‘Cv Hazırlama Yöntemleri ve İşe Alım Süreçleri’ konusu ile bizlerle olacak.

 Bcc Turkey Kurucusu & Endüstri ve Örgüt Psikoloğu & Öğretim Görevlisi Banu Koç Çakan ile 26 Aralık Cumartesi Günü saat 18.00’ de Google Meet platformunda ‘Duygusal Zeka Ve Endüstri Psikolojisi’ konusunu konuşacağız.

Saat 16.30’ da Cisco Siber Güvenlik Sistem Mühendisliği Yöneticisi Burcu Işıktas ile ‘Siber Güvenlik Nedir? sorumuza cevap bulacağız. 

26 Aralık Cumartesi günü 19.30’ da Dijital Dönüşüm Danışmanı & Profesyonel Koç Alper Gerçek ile ‘Kariyer Planlaması’ konusunu konuşuyor olacağız.

Üniversitelerde 1000+ kampüs temsilcisiyle kampüslerde aktif yer alan Etkin Kampüs Kurucusu Güney Sevindik ‘Online Süreci Etkili Değerlendirecek Yöntemler ve Kaçınılmaz Gerçek Online Eğitimler’ konusuyla 26 Aralık Cumartesi günü saat 20.30’ da

-Etkinliğimize katılım gösterenlere etkinlik sonunda SERTİFİKA verilecektir.

-İstersenİz  instagtam hesabımızda ki çekiliklere katılabilirsiniz.

-Etkinliğimize katılım ÜCRETSİZDİR.

Katılmak için @duwibofficial instagram bio daki linke tıklayarak LCV yaparak kayıt olabilirsiniz.

^İLK 4 ETKİNLĞİMİZİN KAYITLARI DOLMUŞTUR. SADECE 5. OTURUMUMUZ İÇİN KAYIT DEVAM ETMEKTEDİR. KAYIT İÇİN @duwibofficial profilimizden kayıt olabilirsiniz^

Yoğun taleplerinizden dolayı teşekkür ederiz.. 

26 December 2020 Saturday 15:00

26 December 2020 Saturday 20:30


Online Event - GOOGLE MEET

Event Promoter

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İŞ DÜNYASINDA KADIN TOPLULUĞU
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İŞ DÜNYASINDA KADIN TOPLULUĞU Questions For Organizer?

Öğrencilerin kariyer planlamalarına yardımcı olacak etkinlikler organize ediyoruz.

Comments