18 December 2020 - Friday

Fotoğraftan Sinemaya Geçiş

Online
Fotoğraftan Sinemaya Geçiş

Event Details

CAAI ✵ COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL

MASTERCLASS ACADEMY Online Söyleşiler'e Lodz Film Okulu mezunu ödüllü yönetmen ve fotoğrafçı Cansu Boğuşlu ile başlıyoruz.

1. Gün 18 Aralık Cuma 20.00

Fotoğraf ve sinemada kurgu

Bireysel ve ekip çalışmasının farklılıkları

Sinemada dramaturji

Fotoğraf ve sinemada kamera kullanımının farklılıkları

Analog ve dijital dünya arasındaki farklar 

2. Gün 20 Aralık Pazar 20.00

Cansu Boğuşlu'nun ilk oturumda önerdiği filmin incelemesi

Katılımcılar söyleşi bitiminde Fotoğraf ve sinemada teknik Bilgi, deneyim, görüntü yönetmenliği ile ilgili teorik bilgiler kazanacaklar.

18 December 2020 Friday 20:00

20 December 2020 Sunday 20:45


Online Event - Whereby

Event Promoter

COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL(CAAI)
COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL(CAAI)

CAAI ✵ COMMERCIAL ARTS ACADEMY OF ISTANBUL Genç yaratıcılar için sanatsal ve ticari üretim alanı olarak tasarlanan Commercial Arts Academy of Istanbul, ilerici sektör profesyonellerinin genç yaratıcılarla akademi dörtlüsü dahilinde sanatsal ve ticari projeler oluşturmasına da olanak tanımaktadır. Akademi hakkında detaylı bilgi: thecoimmunity.org Akademi Facebook profili: facebook.com/the.co.immunity Akademi Instagram profili: instagram.com/the.co.immunity CAAI ✵ MASTERCLASS ACADEMY Faaliyet alanları ve fikir dünyaları her ne olursa olsun ustalarla öğrencileri buluşturan bir online etkileşim programı MASTERCLASS ACADEMY canlı atölyeler ve söyleşilerden oluşan ve tekrar erişime uygun halde arşivlenen bir dijital akademidir. MASTERCLASS ACADEMY programının özgün ve özgür ruhunun usta-öğrenci etkileşimin yönünün serbest bırakıldığı samimi bir atmosfere sahip olmasını diliyoruz. MASTERCLASS ACADEMY işbirlikleri, eğitmenlik ve konuşmacı başvuruları için: [email protected]