22 December 2020 - Tuesday

CONNECTED

Online
CONNECTED

Event Details

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Lojistik Kulübü ve DHL iştiraki ile 22.-24 Aralık 2020 tarihlerinde, saat 10:00-11:30 arasında Zoom Platformu üzerinden Mentörlük Eğitimi gerçekleştirilecektir. 2 gün süreli gerçekleştirilecek eğitim etkinliğine tam gün katılım sağlayan katılımcılarımıza Katılım Sertifikası verilecektir. Sürpriz Hediyelerin bulunduğu etkinliğimize Tüm Sektör Temsilcilerini ve Öğrencileri Etkinliğimize bekliyoruz.
Aydınlatma Metni:

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Koruma Kanunu uyarınca 22.12.2020-24.12.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Mentörlük Eğitimi adı altındaki etkinliğe katılım için almış olduğunuz bilet hakkında verdiğiniz kişisel bilgiler İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü ve DHL taraflarınca saklı tutulacaktır. Bahsi geçen kurumlar dışında bilgi paylaşımı ve veri erişimi sağlanmayacaktır. İşbu metine ek olarak etkinlik süresince gerçekleştirilen canlı yayın ve sonrasında yapılacak olan paylaşımlarda görsel ve isim gibi verilerin açık olarak paylaşılmasında hukuki bir yaptırım uygulayamayacağınızı aynı durumda belirtilen kurumlar üzerinde hukuki süreç başlatamayacağınızı bilet işlemlerinin onaylanması ile kabul etmiş bulunmaktasınız. Aydınlatma metni ilgili kanun uyarınca tarafların karşılıklı olarak hak ve zilliyetliliğini korumak esasıyla oluşturulmuştur.

 

22 December 2020 Tuesday 10:00

24 December 2020 Thursday 11:15


Online Event - Zoom

Event Promoter

İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü
İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü Questions For Organizer?

İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü, Türkiye'nin lojistik üzerine lisans eğitimi veren ilk ve lider bölümü, İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, bünyesinde 2002 yılında kurulmuş ve o zamandan bu yana hala çalışmalar yapmakta olan bir öğrenci topluluğudur. Bu alanda kurulan ilk kulüp olarak sektörün ileri gelenleri ile lojistik öğrencilerini bir araya getirerek, lojistik okullarının lider kulübü olmaya devam etmek asıl hedefidir.

Comments