18 December 2020 - Friday

Ücretsiz Temel Scrum Webinar-Online Eğitim–Uluslararası Sertifikasyon (Başvurular bugün 18:00'e kadar...)

Online
Ücretsiz Temel Scrum Webinar-Online Eğitim–Uluslararası Sertifikasyon (Başvurular bugün 18:00'e kadar...)

Event Details

Scrum Fundamental (SFC ™) Ücretsiz İngilizce Seminer (Webinar + Hem de belirlenen süre içinde her an ulaşabileceğiniz online eğitim... Başvuruları bugün 18.00'e kadar alıyoruz...)

Idealscrum ve SCRUMstudy ™, toplam 5 saat olmak üzere “Scrum Fundamentals Certified (SFC ™)” sertifikasyon sınavına hazırlanmanız için, 1 saatlik ücretsiz “Scrum” online webinar ve ardından eğitmen liderliğinde 4 saatlik yine ücretsiz online ders düzenlemektedir.
Bu sınıfa katıldıktan sonra, katılımcılar SFC ™ sertifika sınavına (bir saat süreli, çoktan seçmeli 40 sorudan oluşan) girebilir ve uluslararası SFC ™ sertifikalarını alabilirler. Ayrıca bu tarihteki webinara katılmazsanız bile 1 ay boyunca istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebileceğiniz ücretsiz Scrum kursumuza katılmış olacaksınız.

“Scrum Fundamentals Sertifikasyon (SFC ™)” ile Kazanımlarınız

– Alanında önde gelen bazı uzmanların temel Scrum kavramlarının anlaşılması,
– Scrum uzmanları tarafından onaylanan kesin ve ayrıntılı endüstri rehberi olan SBOK ™ Kılavuz kitapçığı çerçevesinin anlaşılması ve Scrum’ ın kuruluşunuzda başarılı bir şekilde nasıl uygulayacağının öğrenilmesi,
– SFC ™ Sertifika Sınavına hazırlanılması,.
– Scrum / Agile için mevcut olan gelişmiş sertifikalar hakkında bilgi edinilmesi,
– Scrum’ı öğrenip uygulayarak kariyerde ilerleme sağlanması

Webinar linki https://idealscrum.com/tr/event/scrum-fundamental-ucretsiz-online-webinar/

18 December 2020 Friday 19:00

18 December 2020 Friday 23:55


Online Event - Platform adı ayrıca bildirilecektir.

Event Promoter

İdealscrum
İdealscrum Questions For Organizer?

www.idealscrum.com olarak iş mükemmelliği ve inovasyon için yüksek kaliteli eğitim ve sertifika programları sunuyoruz. İdealscrum, www.idealkoc.com tecrübesi ve Scrumstudy iş birliği ile, SCRUM metodolojisini kullanmak, kendisini bu konuda geliştirmek, bilgi ve yetkinliğini global bir sertifika ile belgelemek isteyen kişi ve kuruluşlar için, istenilen her seviyede online eğitim ve sertifika programı sağlamaktadır.

Comments