12 December 2020 - Saturday

Ücretsiz Temel Scrum Webinar ve Eğitimi – Uluslararası Scrum Fundamentals Sertifikasyonu

Online
Ücretsiz Temel Scrum Webinar ve Eğitimi – Uluslararası Scrum Fundamentals Sertifikasyonu

Event Details

Scrum Fundamental (SFC ™) Ücretsiz İngilizce Webinar İçeriği

Idealscrum ve SCRUMstudy ™, toplam 5 saat olmak üzere “Scrum Fundamentals Certified (SFC ™)” sertifikasyon sınavına hazırlanmanız için, 1 saatlik ücretsiz “Scrum” online webinar ve ardından eğitmen liderliğinde 4 saatlik yine ücretsiz online ders düzenlemektedir.
Bu sınıfa katıldıktan sonra, katılımcılar SFC ™ sertifika sınavına (bir saat süreli, çoktan seçmeli 40 sorudan oluşan) girebilir ve uluslararası SFC ™ sertifikalarını alabilirler. Ayrıca bu tarihteki webinara katılmazsanız bile 1 ay boyunca istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebileceğiniz ücretsiz Scrum kursumuza katılımınızı bekliyoruz.

“Scrum Fundamentals Sertifikasyon (SFC ™)” ile Kazanımlarınız

– Alanında önde gelen bazı uzmanların temel Scrum kavramlarının anlaşılması,
– Scrum uzmanları tarafından onaylanan kesin ve ayrıntılı endüstri rehberi olan SBOK ™ Kılavuz kitapçığı çerçevesinin anlaşılması ve Scrum’ ın kuruluşunuzda başarılı bir şekilde nasıl uygulayacağının öğrenilmesi,
– SFC ™ Sertifika Sınavına hazırlanılması,.
– Scrum / Agile için mevcut olan gelişmiş sertifikalar hakkında bilgi edinilmesi,
– Scrum’ı öğrenip uygulayarak kariyerde ilerleme sağlanması

18 Aralık tarihinde de yapılacak olan webinar için buradaki formu doldurabilirsiniz: https://idealscrum.com/tr/event/ucretsiz-ingilizce-scrum-fundamental-webinar/

12 December 2020 Saturday 19:00

12 December 2020 Saturday 23:55


Online Event - Platform adı ayrıca bildirilecektir.

Event Promoter

İdealscrum
İdealscrum Questions For Organizer?

www.idealscrum.com olarak iş mükemmelliği ve inovasyon için yüksek kaliteli eğitim ve sertifika programları sunuyoruz. İdealscrum, www.idealkoc.com tecrübesi ve Scrumstudy iş birliği ile, SCRUM metodolojisini kullanmak, kendisini bu konuda geliştirmek, bilgi ve yetkinliğini global bir sertifika ile belgelemek isteyen kişi ve kuruluşlar için, istenilen her seviyede online eğitim ve sertifika programı sağlamaktadır.

Comments