10 December 2020 - Thursday

LGK Akademi'20 2. Oturum (Efsun TUNÇ - Liderlik ve Girişimcilik Nedir? / Nasıl Olunur?)

Online
LGK Akademi'20 2. Oturum (Efsun TUNÇ - Liderlik ve Girişimcilik Nedir? / Nasıl Olunur?)

Event Details

TR - LGK AKADEMİ’20 2. Oturumu ile hız kesmeden devam ediyor!
İkinci konuşmacımız Efsun Yüksel Tunç bizlerle “Liderlik ve Girişimcilik Nedir? / Lider ve Girişimci Nasıl Olunur?” konu başlığında konuşacak.
Zoom üzerinden gerçekleştirilecek bu etkinliğimizin bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

EN - LGK Academy’20 unabatedly continues with 2nd session.
Our second speaker is Efsun Yüksel Tunç will talk to us under the title ”What is the Leadership and Entrepreneurship? / How can be a Leader and Entrepreneur?".
Below you can find information about this event, which will be held on Zoom.
#event #leadership #leadershipdevelopment #motivasyon #conference #webinar #training #learning

Katılım belgesi için etkinliğe aşağıdaki linkten kayıt olmanız rica olunur:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=tfmFiZxnOUqNtoVDKYldrCQhfoe8An1KvXkJ3GUXw1dUNFQ2UFJaS0hEWktHNjFOVDhERkhUQkhRNy4u

Zoom Bilgileri:

https://zoom.us/j/97004505965?pwd=VHdTS1B5UkpwTVZuNnYzVmNnTGMydz09

Meeting ID: 970 0450 5965
Passcode: 635165

Performers

Efsun TUNÇ

10 December 2020 Thursday 20:00

10 December 2020 Thursday 21:30


Online Event - Zoom (Efsun Hanım)

Event Promoter

BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü
BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Questions For Organizer?

TR - BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Bahçeşehir Üniversitesi’nin en aktif kulüplerindendir. 900 üyeyi aşkın bir aile olarak Bahçeşehir Üniversitesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve hazırlık öğrencilerinin tümünü kapsayan, her türlü öğrenci profiline hitap eden bir kulüptür. Misyonumuz, Türkiye’de kendi alanlarında başarılı olmuş, liderlik yönü ön planda olan, önemli faaliyetlerde bulunmuş girişimcileri öğrencilerle buluşturmak. Geleceğin liderlerini iş hayatına daha hazırlıklı bir hale getirebilmektir. Etkinliklerimize katılımı sadece okulumuz öğrencileri ile sınırlı tutmayıp başka üniversitelerden hatta şehirlerden gelen öğrencileri de ağırlamaktan onur duymaktayız. EN - BAU Leadership and Entrepreneurship Club is one of the most active clubs of Bahçesehir University. As a family of more than 900 members, it is a club that covers all undergraduate, graduate and preparatory students studying at Bahçesehir University and caters to all kinds of student profiles. Our mission is to bring together students who have been successful in their fields, who have been in the forefront of leadership, and who have been engaged in important activities in Turkey. To be able to make future leaders more prepared for business life. We are honored to welcome students from other universities and even from cities.