13 December 2020 - Sunday

Barış Mercan ile Viskiquiz (interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü yarışma)

Online
Barış Mercan ile Viskiquiz (interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü yarışma)

Event Details

TADIM SETİ SATIŞI SADECE İSTANBUL İÇİN AÇIKTIR. İSTANBUL DIŞI SATIŞLARI KAPANMIŞTIR. 

Barış Mercan (@veviski) ile birlikte ilk düzenlediğimizde çok sevilen Viskiquiz’in ikincisiyle karşındayız! Hemen şimdi tadım setini al, bu interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü deneyimi kaçırma!

Viskiquiz, interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü bir bilgi yarışmasıdır. Barış Mercan ile birlikte hazırladığımız quiz ve yapacağımız sohbet ile hem eğlenecek hem de viski kültürü hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz. Beş bölümden ve her bölümde sekizer sorudan oluşacak quiz’de toplam 40 soru var. Bu sorulara hızlı ve doğru yanıt verenler arasından dereceye girecek olanlara sürpriz ödüllerimiz olacak.

Onur Balk’ın kurucusu olduğu Inspired Choice (@inspiredchoice.ic) ve Barış Mercan tarafından hazırlanan tadım setiyle bu quiz deneyimi bir boyut daha atlayacak. Miksolojistlerin hazırladığı tadım setindeki mix’lerin tadını hep birlikte çıkaracak ve mesafesizce sosyalleşeceğiz. Setin içinde, quiz deneyimine eşlik edecek tadımlık kuru meyve ve çikolata, üç mix ve bu karışımları zenginleştirecek bir eşlikçi bulunacak.

Viskiquiz ile hep birlikte quiz’in tadını çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. Hemen şimdi tadım setini al, bu deneyimi birlikte yaşayalım.

Detaylar için bizi Instagram’da takip edebilirsin: https://instagram.com/te.mas.et 

ÖNEMLİ NOT:

Viskiquiz'e eşlik edecek tadım setini ücretsiz kargo ile İSTANBUL İÇİ adresine teslim edeceğiz. Setlerin adresine zamanında teslim edilebilmesi için biletini en geç 11 Aralık Cuma akşam saat 18:00'e kadar satın almış olmalısın. Bu zamandan sonra alınacak biletler için etkinlik saatinden önce teslimatı garanti edemiyoruz. Biz yine de elimizden geleni yapacağız, ancak setini zamanında yetiştiremeyecek olursak bilet ücretini iade edeceğiz. Biletini 11 Aralık tarihinden önce almanı önemle rica ediyoruz.

13 December 2020 Sunday 21:00

13 December 2020 Sunday 23:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

temaset
temaset Questions For Organizer?

temaset duyusal deneyim tasarım stüdyosu. temaset, duyguları harekete geçiren akılda kalıcı duyusal deneyimler tasarlar.

Comments