02 December 2020 - Wednesday

Rezilyans'a İlk Adım

Online
Rezilyans'a İlk Adım

Event Details

Rezilyans, hayattaki tüm zorluklardan büyüyerek, öğrenek ve dönüşerek ayağa kalkma becerileri sunar. Endişe ve stresten, kendi iç güclerinizle başa çıkma yeteneği geliştirmenizi sağlar.

Eğitimde yer alacak ana başlıklar şöyledir; 

+ Rezilyans'ın temeli nedir? 

+  Endişe, ayrılık, kayıplar, hastalık, iş kaybı, baş etmek zorunda olduğumuz günlük her tür stres için Rezilyans'ı nasıl kullanırız?

+ Zor zamanlarda bizi ayağa kaldırmak için kullanabileceğimiz Rezilyans becerileri nelerdir?

+ Biz bunları iç güçlerimiz olarak nasıl kullanabiliriz?  

+ Hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Rezilyans pratikleri ve uygulamaları 

02 December 2020 Wednesday 19:30

02 December 2020 Wednesday 21:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Rezilyans Türkiye Questions For Organizer?

Rezilyans Türkiye, Türkiye'de ilk defa rezilyans (resilience) ile ilgili Türkçe web sitesi ve Türkçe içeriklerle rezilyansı ülkemize anlatmak, herkesin faydalanmasını sağlamak için kurulmuştur. Bir Çiğdem Görener Gelişim Akademisi kuruluşudur. Çiğdem Görener, Rezilyans Türkiye ve Çiğdem Görener Gelişim Akademisi'nin kurucusu, Rezilyans eğitmeni ve koçudur. Rezlyans kendi hayatında yaşadığı kayıplar, hastalıklar ve zor olaylar sonrasında hayatına girmiştir. Üzerine yıllardır çalışma yapmaktadır. Kendisini ayağa kaldıran bu bilimsel yaklaşımı, herkese fayda sağlamak amacıyla anlatmayı misyon edinmiştir. Rezilyans dışında uzmanlık alanları MBSR (Mindfulness Temelli Stres Azaltma) ve Şiddetsiz İletişim'dir. Çiğdem, Yaratıcı Drama lideri ve ICF onaylı bir koçtur. Kurumsal hayat tecrübesi ardından, 13 yıldan beri eğitmenlik yapmaktadır. İşinde anlam bulduğu için kendini çok şanslı hissetmektedir.

Comments