15 February 2021 - Monday

Etkili Satış Teknikleri: Satışta Standartlar

Online
Etkili Satış Teknikleri: Satışta Standartlar

Event Details

Satışta Standartlar Eğitimi, sahaya çıkan ya da çıkmaya aday tüm satışçıların ve yöneticilerin standart eğitimidir. Eğitim içeriği bakımından evrensel bilgiler doğrultusunda oluşturulduğundan kurumsal satışın yapıldığı pek çok sektöre hitap etmektedir. Başarılı bir satışçının algısının, eforunun ve verimliliğinin yönlendirileceği esas noktalar basit bir dil ve yoğun pratiklerle anlatılmaktadır.

ABD satış eğitimleri arasında özel bir yere sahip, saygın “RED-I” çatısını baz alan eğitim, satışın 6 aşamasının tüm bilimsel detaylarıyla açıklanması, matematiksel bir çalışma ile satış örgüsünün an be an hesaplanmasından oluşur.

NEYE YARAR?

  • Satış ekibinin planlı şekilde satış sürecini yönetmesini, böylece çok daha iyi sonuçlar almasını sağlar.

  • Bireysel farkındalığın artması nedeniyle satış mesleğine karşı profesyonel bir bakış açısına sahip olunmasını sağlar. İşine saygı duyan bireylerle başarılı bir ekip düzeneği oluşturulur.

  • Kişilerin ezberden davranışlar içerisinde yapılan küçük yanlışlıklar nedeniyle kaybettikleri satışları kazanmalarını sağlar.

  • Kazanılan basit satış teknikleriyle satış yüzdesi önemli ölçüde yükselir.

  • Müşteri odaklı bakış açısı kazandırır, böylece sadece satış esnasında değil satış sonrasında da müşteri memnuniyeti konusunda işletmeleri avantajlı kılar.

  • Markanın sabit ve planlı bir satış iletişimi kurması pazarda önemli bir avantaj kazanması ve saygın bir role sahip olmasında etkili olur.

15 February 2021 Monday 10:00

15 February 2021 Monday 17:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

Oida Eğitim ve Danışmanlık
Oida Eğitim ve Danışmanlık Questions For Organizer?

Oida Eğitim ve Danışmanlık, sadece sosyal beceriye odaklanmış bir eğitim kuruluşudur. Eğitimlerimizde güncel, geliştirilmiş ve tamamen özel üretim içerikler kullanırız. Müşteri merkezli anayasamıza www.personelegitimleri.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Comments