20 December 2020 - Sunday

Online Simya 'da Numeroloji

Online
Online Simya 'da Numeroloji

Event Details

Numeroloji ile hayatınıza yön verilen sayıların anlamlarını ve farkındalığını yaşayabilirsiniz. Kendinizin, çevrenizdeki kişilerin veya görüşme yaptığınız kişilerin numaralarına bakarak hayatları hakkında bilgiler verebilirsiniz.

Numeroloji Nedir?

Eski Yunan Filozofu Pisagor’a göre hayatımızın her alanı sayılar ve yarattıkları geometrik ilişkiler ile anlam kazanır. Numeroloji de bu felsefeyi odak noktasına alarak; sembolik açıdan şifrelenen ismimiz ve doğum tarihimizin gizemlerini anlamamız konusunda yardımcı oluyor.

Hayatımızın kırılma noktalarını, kişisel yıl ve özelliklerini ve hayatımızın şifresini çözmemizi sağlayan Numeroloji birçok alanda bize yol göstermeye devam ediyor.

Sertifikalandırma:

Numeroloji eğitimi sonrasında uluslararası akreditasyonlu sertifika alacaksınız. Bu sertifika ile ister kendi Numeroloji merkezini aç kazanç sağla, ister yurtdışında oturma izni almak için gitmek istediğini ülke konsolosluklarına başvuru yaparak oturma izni talep et.

Bu sertifika Dünya’nın her yanında geçerliliği olmakla birlikte ülke sınırları içerisinde de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kurs sonunda alacağınız sertifikalar;

  • REMKO (Rehber Eğitim Merkezi)
  • Uzemku
  • Cardcert Internatıonal Accredıtatıon

Tarafından onaylı olarak verilecektir.

Eğitim Süreci:

Eğitimin temel seviyesi iki gün sürecektir. Bu süre kapsamında Numeroloji ile ilgili birçok belge, belge ve formda tarafınıza iletilecektir. Eğitim başladığında eğitim kayıt altında alınacak ve eğitim bitiminde ders ders yüklenecektir. Böylece tüm katılımcılar uzemku.com üzerinden eğitim derslerini tekrar tekrar izleyebilecektiler.

Ders kaçırdım derdi yok, kendinizi zorlamaya gerek yok, kaliteli eğitim var..

Eğitime Katılım:

Eğitime katılan herkes başvurusunu uzemku.com üzerinden takip edebileceği gibi eğitim zamanı geldiğinde tarafınıza gönderilecek eğitim linki ile eğitime katılım sağlayabileceksiniz.

20 December 2020 Sunday 13:30

21 December 2020 Monday 18:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Uzemku
Uzemku Questions For Organizer?

Online festivaller, Online kamplar, Online kariyer günleri, Online farkındalık kampları, Online kişisel gelişim kamplar, Online satış ve pazarla festivalleri

Comments