12 April 2014 - Saturday

Zumba® Party with Mario Gutierrez, Orit Habip, Hande Ermiş

İstanbul, Beşiktaş
Zumba® Party with Mario Gutierrez, Orit Habip, Hande Ermiş

Event Details

Dans ve sporun birleştiği Zumba® Fitness, bu kez Super MARIO ile ayaklarınızı yerden kesecek!

 

İsrail'in Zumba eğitmenlerinin eğitmeni Mario Gutierrez (Zumba® Education Specialist), 12 Nisan Cumartesi günü 18.00'de Şişli Terakki Lisesi'nde Zumbaseverlerle buluşuyor.
Türkiye'nin önde gelen Zumba eğitmenlerinden Hande Ermiş ve Orit Habip'in de sahne alacağı etkinlikte, bu müthiş üçlüyle spor yapmanın coşkusunu yaşayacaksınız.
İster uzun zamandır Zumba yapıyor olun, ister ilk defa yapacak olun, bu parti eğer dans etmeyi seviyorsanız, ya da denemek istiyorsanız tam size göre. Her yaştan, her kilodan, herkese açık olan Zumba, size eğlenerek spor yapmayı tattırıyor. Tüm dünyada 14 milyon takipçisi olan Zumba, fitness dünyasında sporun eğlenceli hali olmasıyla bir devrim yaratıyor. Program, ağırlıklı latin müzikleriyle, tüm dünya müziklerini birleştirerek takip etmesi kolay adımlarla size farkettirmeden spor yaptırıyor.
HEP Dans: Hande Ermiş'in 2009 yılında kurduğu oluşum, Zumba ve eşli Latin dansları (Salsa, Bachata, Cha Cha, Rumba) eğitimleri vermekte, İstanbul ve İstanbul dışı çeşitli beldelerde eğlenceli dans kampları düzenlemekte ve dans organizasyonları yürütmektedir. Zumba eğitmenliğini 2008'de Hollanda'da alan, derslerinde Türkçe şarkılara hazırladığı eğlenceli koreografilerle bilinen Hande Ermiş'in dersleri halen Etiler Sanat Merkezi ve Balance Line Studio'da devam etmektedir.
Zumba With Orit: 2011 yılında Zumba eğitmenliğini alan Orit Habip, halen aktif olarak Zumba, Zumba Sentao ve Zumba Kids dersleri vermektedir. Türkiye'de ve yurtdışında sayısız Zumba organizasyonuna katılan, Latino tarzı ve enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Habip'in dersleri halen Club Sporium, Zone Training ve Etiler Dans Akademik'te devam etmektedir.
Girişler LİSE tarafından yapılacaktır. Okul içinde otopark vardır.
 Yanınızda TEMİZ spor ayakkabı getiriniz. 
Soyunma odaları mevcuttur.
*Su satışı olacaktır.
Bilgi için: [email protected]
[email protected]

12 April 2014 Saturday 18:00

12 April 2014 Saturday 19:30


Şişli Terakki Spor Salonu, Şişli Terakki Lisesi, İstanbul, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Hande Ermiş, Orit Habip
Hande Ermiş, Orit Habip

Zumba® ve Latin dansları eğitimleri, dans kampları, Zumba® ve dans organizasyonları