25 November 2020 - Wednesday

ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ - DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK İŞ GELİŞTİRME-WEBINAR

Online
ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ - DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK İŞ GELİŞTİRME-WEBINAR

Event Details

İşletmeniz Bugüne Hazır mı?

Mesleki eğitimler kapsamında işletme yönetimi ve girişimcilik konuları yer almıyor, oysa hekim, avukat, mimar, mühendis gibi uzmanlık gerektiren mesleklerin erbabı olarak mesleğimizi icra ederken işletmemizi de geliştirmek zorundayız.

Eğer günlük koşturmalardan iş potansiyelinizi ortaya çıkaramadığınızı ve mevcut durumun sürdürülebilir olmadığını düşünüyorsanız, ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ-Değişken Dünyada Çevik İş Geliştirme Kampı (10 ders) size işletmenizin potansiyelini açığa çıkarma yeni potansiyel oluşturma konusunda yol arkadaşlığı edecektir.

Henüz 10 derslik kampa ayıracak vaktiniz ve enerjiniz yok ise ve bir yerlerden işleri düzeltmeye başlamak istiyorsanız bu webinar eğitim size işletmenizin iş modeline ve potansiyeline bütünsel ve inovatif metotlarla bakma olanağı sağlayacak, değişimden işletmeniz için nasıl fırsat yaratabileceğiniz konusunda bir yol haritası verecektir.

Eğitimde

  • Çevik Girişimcilik Yaklaşımı
  • İşletmenin Temel Değerleri ve Güçlü Yanları
  • İşletmeyi Etkileyen Çevresel Koşullar
  • İş Modeli Tasarımı Yaklaşımı- Değer Önerisi ve Müşteri Segmentasyonu
  • Değer Önerisi ve Segmente Göre Pazarın Değerlendirilmesi
  • Pazarlama Stratejilerinnin Belirlenmesi
  • Gelir Modelinin Tasarlanması
  • Kilit Eylemler-Kilit Kaynaklar-Kilit Ortaklar için stratejik yaklaşım
  • Maliyet Yapısı
  • Değişim Odaklı Yönetim

başlıkları işlenmektedir.

Eğitim Ücreti

İlk 10 kişi: 95 TL. (Çeviklik kazandırır) 
10. kişi sonrası: 120 TL (Daha çevik olmalısınız) 
(max 25 kişi)

Mezun olduktan sonra kendi işletmesini veya startup şirketini kurmayı düşünen veya aile işletmesinin başına geçmesi planlanan öğrenciler için ücretsiz.  Koşullar için [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz (max 5 öğrenci).

Webinar şifresi ödeme yaparken girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

25 Kasım 2020 saat 19:00-21:30
Eğitimi takvime ekle

Benim hakkımda daha fazla bilgi için: Demet Demirer

Daha önce düzenlenmiş olan 10 seanslık kamp hakkında bilgi edinmek ve katılımcı görüşlerini dinlemek için:

www.degisimmimari.com u ziyaret ediniz.

Performers

DEMET DEMİRER

25 November 2020 Wednesday 19:00

25 November 2020 Wednesday 21:30


Online Event - www.degisimmimari.com

Event Promoter

DEĞİŞİM MİMARI
DEĞİŞİM MİMARI Questions For Organizer?

DEĞİŞİM MİMARI-İnovatif Yönetim Danışmanlığı Demet DEMİRER, Sosyolog Y.Mimar, İşletme Mentörü, Çeviklik Koçu ve Danışmanı. Temel yaşam amacı: • Mutlu Müşteri, Mutlu Çalışan ve Değer Katan İşler için çalışmak • Sürekli öğrenmek ve gelişmek İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre üretim, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi ve dijital dönüşüm projelerine liderlik etti, sektördeki firmalara kurumsal gelişim ve proje yönetimi danışmanlığı yaptı. 2015 yılından beri, KOSGEB girişimcisi olarak kurduğu, “DEĞİŞİM MİMARI - İnovatif Yönetim Danışmanlığı” firması bünyesinde; tekno girişimlere, KOBİ’lere ve büyük ölçekli firmalara çözüm ve insan odaklı olarak yeni ve rekabetçi fikirler geliştirip hayata geçirme konusunda Koçluk/mentorluk/ danışmanlık/ eğitmenlik yapmaktadır. Hızla değişen dünyada işletmelerin sürdürülebilir başarı için çalışma alışkanlıklarını değiştirerek iki temel başlık altında: • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK İŞ GELİŞTİRME • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK PROJE YÖNETİMİ Konularına odaklanmaları ve reflekslerini geliştirmeleri konusunda sektör ve ölçek bağımsız olarak çalışmalar yürütmektedir. Bu şekilde farklı sektörlerdeki bakış açısı ve yönetim yaklaşımlarının diğer sektörleri de geliştirmesine katkı sağlamaktadır. “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM” hareketinin lideridir. Uzmanlıkları: Yenilikçi ve rekabetçi İş Modeli geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi, çevik proje yönetimi yaklaşımı. Agile Construction kurucu lideridir. www.Conse.tech kurucu mentörüdür. Kayserili, iyi derecede İngilizce biliyor ve bir çocuk annesi.