31 October 2020 - Saturday

Online DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 31 Ekim - 1 Kasım

Online
Online DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 31 Ekim - 1 Kasım

Event Details

Online Diyetisyenlik ve Sağlık Beslenme Zirvemiz sadece 39 TL bilet fiyatı ile sizlerle!

Alanında uzman konuşmacılarla hazırlanan bu program diyetisyen adaylarına yol gösterecek, diyetisyenlere farklı metotlar sunacaktır. Ayrıca sağlıklı beslenme ile ilgili bilgi paylaşımları yapılacak olup günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz çözümler sunulacaktır. 

-Bu muhteşem zirve için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE  79 TL YERİNE HER ŞEY DAHİL 39 TÜRK LİRASIDIR.

**Kurumsal katılımlar veya 3 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çağrı merkezi: 0850 346 55 06

E-mail: [email protected]
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön


 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için katılmalısın.
OTURUMLAR başa dön


 • OBEZİTE TEDAVİSİNDE ALTERNATİF YAKLAŞIMLAR (Beslenme, egzersiz, davranış ve ilaç tedavisi, cerrahi tedavi)
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIKLI VE DENGELİ BESLENME ALIŞKANLIKLARI KAZANIMI
 1.  Kilo verme diyeti yaparken karşılaşılan engeller, yapılan hatalar, diyet mentalitesi, kısa vadeli çözümler ararken sürdürülebilir alışkanlıklar edinememe, verilen kiloların koruyamama, geri kilo alımı
 2.   Kilo verme diyeti yaparken sürdürülebilir alışkanlık kazanımı nasıl olur?
 3. -Sadece kilo vermek için diyet yapmamak, yaşam tarzı haline getirerek sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenmek.
 • YEME BOZUKLUKLARI VE GÜNCEL POPÜLER DİYETLER
 • ADIM ADIM DİYETİSYENLİK
 1. Beslenme ve Diyetetik bölümü kazanımlarını paylaşmak
 2. Mesleğin ülkedeki durumunu değerlendirmek
 3. Mesleği yeterliliği geliştirmek adına yapılabilecekleri paylaşmak
 4. Mesleğin küreselleşen yönünü incelemek
 5. Diyetisyenin dijital dünyadaki konumunu değerlendirmek
 6. Beslenme danışmanlığı sürecini vakalarla analizleriyle açıklamak
 7. Katılımcılar seminer sonunda ileriye dönük hedeflerini daha emin bir şekilde belirleyebilecektir.
 • BESLENMEYE PSİKOLOJİK YAKLAŞIM VE BESLENME PSİKOLOJİSİ
KONUŞMACILAR başa dön


Uzman Diyetisyen OLCAY BARIŞ

1988 yılında İstanbul' da doğdum. Lise eğitimimi Marmara Fen Lisesi' nde tamamladım. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü' ne girdim, 2011 yılında mezun oldum. Lisans eğitimimle beraber Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Diksiyon eğitimimi tamamladım. Daha sonra Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda başladığım yüksek lisans eğitim programından 2014 yılında mezun olarak "Uzman Diyetisyen" ünvanını aldım ve hemen ardından Acıbadem Üniversitesi'nde doktora programına başladım. Çalışma hayatıma Temmuz 2011' de Acıbadem Sağlık Grubu'nda başladım. 5.5 yıldır aktif olarak klinik, poliklinik ve kurum diyetisyeni olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Florya Liv Hospital'da 1.5 yıl ayaktan ve yatarak tedavi gören danışanlarımın beslenme programlarını düzenledim. Şimdi ise Aydın’a taşındım ve yeni ofisimde danışanlarıma hizmet vermeye devam ediyorum. Özellikle obezite, kilo alma, diyabet, gestasyonel diyabet, çocuklarda obezite, kanserde beslenme, endokrin hastalıklarında beslenme, sindirim hastalıklarında beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, karaciğer hastalıklarında beslenme ve sporcu beslenmesi gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyim aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği ve European Chrohn’s and Colitis Organisation üyesiyim. Prof. Dr. Muhittin Tayfur hocam ile birlikte " Diyetisyenlik Eğitimi ve Meslek Etiği" nin birinci-ikinci basımı ve " Diyetisyenin Çalışma Rehberi" adlı toplam üç adet kitap yayınımız bulunmaktadır.

Uzman Diyetisyen AYŞE HACIARİF

2011 yılında Başkent Üniversitesi'nden mezun olan Ayşe Hacıarif, 2011-2016 yılları arasında İstanbul'da Maslak Acıbadem Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümünde çalıştı. 2017 yılı itibariyle Kıbrıs'ta Renovium Kliniği'nde Uzman Diyetisyen olarak çalışmaktadır.

Uzman Diyetisyen İREM ÜNAL

Lisans eğitimini Hacettepe Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır.  11 yıl özel hastanede yönetici diyetisyen olarak çalıştıktan sonra 5 yıl yarı zamanlı hastane ve kendi ofisi Kilometre Diyet Danışmanlığında çalışmasına devam etmiştir.  2017 yılında yüksek lisans diplomasını almıştır. Yeni ofisinde bölgesel incelme ile pilates uygulamaların yanısıra,sağlıklı beslenme ve yaşam adına ihtiyaçların karşılanabilmesi için Psikolojik Danışman  Hakan Baba ile birlikte ekip çalışması yürütmektedir. Ayrıca insanların yoğun çalışma yükü ve yaşlı nüfusun sağlıklı beslenme ihtiyaçlarının artmasından dolayı eğitimli aşçılar ile evlere diyet ve sağlıklı yemek paketleri servisi yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Uzman Psikolojik Danışman HAKAN BABA

1979 doğumluyum, evli ve 2 çocuk babasıyım. Lisans eğitimimi 1998-2002 yılları arasında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, yüksek lisansımı ise 2017-2018 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Meslek hayatıma 2002 yılında Mersin’de Okul Psikolojik Danışmanı olarak başladım. Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde (Akdeniz Bölgesi Mersin, Marmara Bölgesi Kocaeli-Gölcük, Doğu Anadolu Bölgesi Van, Ege Bölgesi Afyonkarahisar ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Gaziantep) Psikolojik Danışman olarak görev yaptım. Farklı bölge ve şehirlerde görev yapmam, mesleki tecrübemi ve bilgi birikimimi zenginleştirdi. Yurdumuzun sosyokültürel ve psikolojik yapısını yakından daha iyi tanımama sebep oldu. Görev yaptığım yerlerde Anaokul, İlköğretim ve Lisede Okul Psikolojik Danışman, Üniversitede Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığında (Kocaeli-Gölcük) Asteğmen rütbesiyle Psikolojik Danışman olarak hizmette bulundum. Özellikle mesleki bilgimi arttırmak için çok farklı eğitimler alarak bu deneyimimi insanlara sunmaya devam etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimimi tamamlayarak meslek hayatımı aynı zamanda terapist olarak da sürdürmekteyim. Gerek kamu gerek özel gerekse birçok Sivil Toplum Kuruluşuna eğitim ve seminerler vermekteyim. Türk PDR derneği üyesiyim, Tarih, Edebiyat ve Psikoloji içerikli kitap okuma ve seyahat etmekten keyif almaktayım.

Diyetisyen BENGİSU BOZ

12 Şubat 1996 tarihinde Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde doğdu. Gelibolu’da başladığı ilk ve ortaokul eğitimini 5 farklı şehir ve okul değiştirerek bitirdi. Bu sürecin,
ileri dönemdeki başarılarının temelini oluşturduğunu düşünmektedir. 2014 yılında Enerjisa Bandırma Fen Lisesi’nin ilk öğrencilerinden olarak yatılı eğitim görmeye başladı. Lise döneminde çizdiği yol sayesinde Adnan Menderes Üniversitesi’nde, hedeflediği Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladı.
Lisans eğitimi süresince araştırma hastanesinden bakımevine, özel danışmanlık merkezlerinden özel hastanelere olmak üzere çeşitli kurumlarda bulunarak kendisini geliştirdi. 2018 yılında bölümden onur öğrencisi ünvanı ile mezun oldu. 2018 eylül ayı itibari ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim dalında lisansüstü eğitimi görmektedir. 2018-2020 yıllarında Diyetisyen Tolga Doğan ile FitON Beslenme Danışmanlığı şirketinde beslenme danışmanlığı hizmeti vermiştir. 2020 itibariyle kendi markası adına çalışmalar yürütmektedir. Sağlıkta bütüncül yaklaşımı savunarak, ulaşabildiği her kişiye temel beslenme eğitimi vermeye devam etmektedir.
YER/ULAŞIM başa dön


Program ONLINE olarak gerçekleşecektir, etkinlikten 1 gün önce sizlere sms ile yayın linkleri gönderilecektir.Eğer Kıbrıs yada yurtdışından katılım sağlıyorsanız programdan bir gün önce bize ulaşarak yayın linklerinizi talep etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda yayın gününden sonra 15 gün boyunca tekrar tekrar oturumları izleyebileceksiniz.
SERTİFİKALAR başa dön


 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 5 konunun ayrı olarak hazırlandığı 5 adet elektronik BELGE alacaksınız. Elektronik belgenizi size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod hem etkinlik öncesi size gelen kesin kayıt mesajında olduğu gibi etkinlik sonrasıda size sms ile gönderilecektir.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Belgeleriniz elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik belgelerinizi istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Belgeleriniz Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız belgeler size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
DETAYLAR başa dön


 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Bu etkinlik iki günlük bir seminer olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

31 October 2020 Saturday 18:00

01 November 2020 Sunday 22:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

ALFA ETKİNLİK
ALFA ETKİNLİK

Eğitimi destekleyici seminerler, festivaller, workshoplar