24 October 2020 - Saturday

İş Hayatında Hikaye Anlatıcılığı - Didem Boz Kaya

Online
İş Hayatında Hikaye Anlatıcılığı - Didem Boz Kaya

Event Details

İş Hayatında Hikaye Anlatıcılığı

İş toplantıları, sunumlar, müşteri ziyaretleri… Kurumsal dünyanın her alanında dikkat çekmek, akılda kalmak ve ikna etmek için iyi birer hikaye anlatıcısı olmaya ihtiyacımız var. Amacımız ister bilgilendirmek, ister eğitmek, isterse takımlarımızı motive etmek olsun yaptığımız konuşma ve sunumlarda; 

+Kendimizi nasıl hissediyoruz? 

+Dinleyicimizle bağ kurabiliyor muyuz? 

+Anlattıklarımız nasıl bir etki yaratıyor? 

+Aktardığımız bilgiler ne kadar akılda kalıyor? 

+İnandırıcı ve ikna edici miyiz? 

Bu eğitimde Stortelling (Hikaye Anlatıcılığı) araçlarından yararlanarak, rakamlarla dolu sıkıcı sunumlardan kurtulmayı, gerçekleri hikayelerle süsleyerek ilgi çekici ve akılda kalıcı içerikler yaratmayı, dinleyicimiz ile bağ kurabilmeyi, ses ve beden farkındalığımızı arttırarak performatif anlatıcılık yeteneklerimizi geliştirmeyi, özetle anlatıda ustalaşmayı hedefliyoruz. 

Eğitim Detayları

*Eğitim sonunda katılımcılara online olark dijital sertifika verilecektir. Eğitimlerimiz Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir. Biletinizi aldıktan sonra eğitime ilişkin  giriş için gerekli bilgiler e-mail adresinize gönderilecektir. 

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Eğitmen: Didem Boz Kaya

24 October 2020 Saturday 11:00

02 November 2020 Monday 18:35


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Değişim Ustaları Questions For Organizer?

Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. Program içeriklerini kurum kültürünüzü ve değerlerinizi gözeterek istenen davranış değişikliklerine yol açacak tekniklerle size özel düzenliyoruz.

Comments