19 September 2020 - Saturday

Girişiminizi Linkedln'le Parlatın !

Online
Girişiminizi Linkedln'le Parlatın !

Event Details

Girişimcilik yolculuğunuzda size hızlı adımlar attıracak, diğer sektör profesyonelleri , potansiyel partnerleriniz ya da müşterilerinizle daha etkili iletişim kurmanızı sağlayacak bir atölye programına ne dersiniz ?

19 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 17.00-20.00 arasında ' Girişiminizi Linkedln'le Parlatın!' mottosuyla değerli Dijital Pazarlama Stratejisti ve Eğitmen Azade Özaltun Linkedln kullanarak etkili iletişim kurabilme ve içerik stratejilerine dair ipuçları sunduğu dopdolu bir atölye programı sunacak. 

Profesyonel hayatta görünür olmanıza büyük katkı sağlayan Linkedln  platformuna dair gerçekleşecek atölyemizin içeriğinde neler olacak :

*Linkedin'e Giriş 

*Linkedin Nasıl Çalışır ?

*Linkedin'de Algoritma Dostu İçerik Oluşturma 

*Linkedin'de Bağlantılar İle Alaka Düzeyi Nasıl Oluşturulur?

*Şirketler İçin Linkedin Kullanımı

*Linkedin'de Çalışan-Şirket Bağlılığı Nasıl Oluşturulur? 

*B2B ve B2C Pazarlamada Linkedin Kullanımı 

*Linkedin'de Influencer Marketing

Girişiminizi daha doğru ve geniş bir kitleyle hızla buluşturabilmenize katkı olacak atölyemize bekliyoruz...

19 September 2020 Saturday 17:00

19 September 2020 Saturday 20:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

BreakTheDay
BreakTheDay Questions For Organizer?

BreakTheDay 2018 yılında projelendirme süreci başlayan 2019 yılında hayata geçirilen bir Etkinlik/Atölye & Eğitim & Danışmanlık & Mentorluk platformudur. Şehir yaşamının yoğunluğu ve kalabalığı ortasında yaşamımıza değer katan anlar ve anılar yaratmak, hikayeler paylaşmak, öğrenmek ve deneyimleyebilmek için kendimize zaman ayırmadığımızı fark ediyoruz. Kendimize ayırdığımız zamanda hayatımıza bir değer katmak, dönüştürmek istediğimiz alanları dönüştürebilmek, daha yeni bir “ben” yaratmak ya da hayal ettiğimiz yeni bir projeye başlamak isteriz. BreakTheDay şehrin önemli noktalarında gerçekleşen atölye ve etkinlikleri ile katılımcılarına ilham dolu molalar sunuyor. Diğer yandan kurucumuz Özlem Erol’un sektörel deneyimi ve Danışman / Mentor uzmanlığına dayanarak oluşturduğumuz – pandemi sürecinde tamamen online olmak üzere – yüzyüze ya da online danışmanık / mentorluk sağlayan Mentoring Break alt markamızla Kariyer, Girişimcilik ve Eğitim alanlarında uzman desteği sunduğumuz programlarımızı hayata geçiriyoruz. Bu program kapsamında dönemsel eğitimler ya da atölyeler de düzenliyoruz. İyi hissetmek ve iyi zaman geçirmek isteyenler için, Day Break ve Story Break’lerde deneyim ve ilham paylaşımına odaklanıyoruz. Kariyer ve kişisel gelişim atölyelerimiz, “Make the Day” diyerek üretkenliğimizi ortaya koyduğumuz “Kendin Yap” etkinliklerimiz, ruhumuzu doyurduğumuz Food ve Art Break’lerimiz ve hayatın her alanına dokunan, hikayelerimize anlam katan sayısız buluşmalarımızla sizlerleyiz.

Comments