03 September 2020 - Thursday

THE SCHOOL OF LIFE GIFT

Online
THE SCHOOL OF LIFE GIFT

Event Details

The School of Life Istanbul online atölye ve etkinliklerinde felsefe, edebiyat, sanat ve psikolojinin rehberliğinde hayat için iyi fikirleri konuşuyoruz. Yetkin ve deneyimli akademik kadromuz eşliğinde kendi iç sesinize kulak vermeye, yaklaşımınızı diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle paylaşmaya davet ediyoruz sizi.

Hediye çekleri ile bu deneyimi sevdikleriniz ve ailenizle de paylaşabilirsiniz. 

125 TL, 135 TL ve 150 TL olmak üzere üç ayrı hediye çeki bulunuyor.

Hediye Çeki gelirlerinin %50’si bu dönemde ön saflarda hepimiz için mücadele veren sağlık çalışanlarına destek olmak üzere Lokman Hekim Vakfı’na bağışlanmaktadır.

TSOL GIFT KULLANIMI ÇOK KOLAY! 

Hediye Çeki açık biletini satın alın. 

Satın alma aşamasında karşınıza sorular çıkacak: Çeki hediye etmek istediğiniz kişinin ad-soyad, eposta adresi, telefonu ve varsa eklemek istediğiniz notu ilgili alanları doldurarak girin. 

Biletino’dan size gelen Hediye Çeki açık biletini istanbul@theschooloflife adresine gönderin. Hediye Çekinin yakınınıza gönderilmesini istediğiniz tarihi de eklemeyi unutmayın ki sevdiğiniz kişinin özel gününü kaçırmayalım :) 

Online hediye çeki, notunuzla birlikte yakınınıza ve gizli adres olarak size The School of Life Istanbul tarafından gönderilecektir. Etkinlik takviminden yapacağı atölye tercihini istanbul@theschooloflife adresine iletmesi ricası da gönderiye eklenecektir. 

Sevdiklerinizi de dört gözle aramıza bekliyoruz!

 

Önemli Not:

Hediye çeki karşılığında para iadesi yapılmaz.

Hediye çekinin kullanım süresi 1 yıldır; online TSOL Istanbul atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

03 September 2020 Thursday 22:00

03 September 2021 Friday 20:00


Online Event - Zoom

Event Promoter