23 December 2020 - Wednesday

AHMET AKIN İLE İŞ ORTAMINDA VAR OLMA AMACINI BULMAK

Online
AHMET AKIN İLE İŞ ORTAMINDA VAR OLMA AMACINI BULMAK

Event Details

Gündelik rutinimiz bizi zaman içinde sıkabilir ya da tükenmiş hissettirebilir. Çoğumuz tam da böyle anlarda kariyer değiştirme hayalleri kurmaya başlarız. Ancak çoğu zaman asıl ihtiyacımız olan şey, derinde yatan değerlerimizle ve yaptığımız işin uzun dönem etkileriyle yeniden bağ kurmaktır.

Bu atölyede:

• Çalıştığımız kurumun ya da işimizin varolma amacı ile gündelik işlerimiz arasında bağ kuruyoruz
• Kişisel yeteneklerimiz ve tutkularımızın profesyonel olarak organizasyondaki rolümüz ile nasıl ilişkilendiği üzerine kafa yoruyoruz
• Motivasyon kaynaklarımızı ve değerlerimizi yeniden keşfedip onları öncelik sırasına koymayı öğreniyoruz
• İç motivasyon ile seçim yaparak içselleştirilmiş özveri arasındaki hassas bağlantı üzerine kafa yoruyoruz.
• Takdir etmenin ve edilmenin amaç duygusu ve motivasyon üzerindeki önemini konuşuyoruz. İşimizde hangi özelliklerimizle takdir edilmek istediğimiz ve diğerlerini takdir ettiğimizi nasıl gösterebileceğimiz üzerine düşünüyoruz.

Atölye Lideri

Kramp Reklam Ajansı’nın Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı olan Ahmet Akın İstanbul Alman Li̇sesi mezunudur.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of Rochester Simon Business School’da MBA eğitimini tamamladı. Reklamcılık mesleğine Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi’de başladı. Daha sonra 9 yıl çalıştığı TBWA Istanbul’da Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü. 2009 – 2013 döneminde, Leo Burnett İstanbul’da CEO olarak çalıştı. 2010 – 2013 döneminde Reklamcılık Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Ahmet Akın, 2011 – 2013 döneminde Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüttü.
2013-2017 döneminde Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı Marka Okulu’nda ders verdi.
İletişim alanındaki kariyerine ek olarak şirketlerin ve takımların potansiyellerini ortaya çıkarabilmelerine destek vermek üzere tasarladığı Co-Creation workshop modeliyle kurumlara hizmet vermektedir. Aynı zamanda farklı alanlarda düzenlenen konferanslara moderatör/konuşmacı olarak katılmaktadır.

Atölye Hakkında

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten 2 saat önce e-posta adresinize gönderilecektir.

23 December 2020 Wednesday 20:00

23 December 2020 Wednesday 22:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Comments