17 September 2020 - Thursday

Stratejik Odaklanma - Ücretsiz Webinar

Online
Stratejik Odaklanma - Ücretsiz Webinar

Event Details

Küresel düzeyde yaşamakta olduğumuz Covid-19 salgını şüphesiz dünya üzerindeki tüm kurumların stratejik planlarını altüst etmiştir. Gerek kısa vadede gerekse uzun vadede oluşan belirsizlikler yaşamın her aşamasını etkilemektedir. Gıda gibi temel ihtiyaçların dışında birçok sektörde arz ve talep neredeyse sıfıra inmiştir. Emtia fiyatlarının ve kurların hemen hemen her gün bu denli dalgalandığı birçok ekonomide fiyat ve maliyet hesaplamak imkânsızlaşmıştır. Azalan taşıma kapasitesi sebebiyle artan lojistik maliyetleri ticareti durdurma noktasına getirmiştir. 

EFSİAD üyeleri için hazırladığımız webinar, kontenjan kapsamında genel katılıma da açık olacaktır. Ücretsiz Webinar'a katılmak ve içerikle ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://idealkoc.com/egitim/stratejik-odaklanma-webinar/

 

17 September 2020 Thursday 17:00

17 September 2020 Thursday 18:00


Online Event - Webinar Platform Adı Ayrıca bildirilecektir.

Event Promoter

İdeal Kurumsal Hizmetler San ve Tic. Ltd. Şti.
İdeal Kurumsal Hizmetler San ve Tic. Ltd. Şti. Questions For Organizer?

Amacımız İnsana Saygı ve Sürekli Gelişim yaşam felsefesine dayalı İş Mükemmelliği ve Gelişimi modelini şirketlerde uygulayarak performanslarını arttırmak, sürekli ve sağlıklı büyümelerini sağlamaktır. Online Eğitim, Eğitim ve Danışmanlık, Seminer, Webinar, URGE, Proje Yönetimi ve Çok Daha Fazlası için bizimle iletişime geçin...

Comments