,
17 May 2020 - Sunday

Online ÖĞRETMENLİK ve ÇOCUK GELİŞİMİ ZİRVESİ / 17 Mayıs

Online
Online ÖĞRETMENLİK ve ÇOCUK GELİŞİMİ ZİRVESİ / 17 Mayıs

Event Details

Online ÖĞRETMENLİK ve ÇOCUK GELİŞİMİ ZİRVESİ / 17 Mayıs

Türkiye'nin en kapsamlı ONLINE ÖĞRETMENLİK ve ÇOCUK GELİŞİMİ ZİRVESİ 17 Mayıs'ta sizlerle!

-Bu muhteşem zirve için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE  129 TL YERİNE HER ŞEY DAHİL  69 TÜRK LİRASIDIR.

**Kurumsal katılımlar veya 5 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çağrı merkezi: 0850 346 55 06

E-mail: info@alfaetkinlik.com
NEDEN KATILMALIYIM?

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu online zirvede sen de olmalısın.
OTURUMLAR

 • Çocukları Kitaplarla Nasıl Barıştırırız? / Öğretmen, Yazar TUĞBA COŞKUNER
 • Çocuklarda Ekran Bağımlılığı / Uzman  Psikolog NURDAN BÜYÜKAK
 • Okul Öncesinde ve İlköğretimde Özel Gereksinimli Öğrencilerin Kaynaştırma Eğitimi / Çocuk Gelişimi Uzmanı EMİNE ERGÜN
 • Çocuklara Sorumluluk Bilinci Kazandırma / Uzman Psikolojik Danışman HAKAN BABA
 • Neden Bu Kadar Önemli? Eğitimci, Öğrenci, Veli İş Birliği / Öğretmen AYSEL ÖSÜZ (Yılın Yenilikçi Öğretmeni)
 • Çocukluk Çağında Aile Tutumu ve Toplumsal İlişkiler / Uzman Klinik Psikolog ÇAĞATAY YILDIRIM
KONUŞMACILAR

Öğretmen, Yazar TUĞBA COŞKUNER

Matematik öğretmeni olan yazar çocukları çok seviyor. Okumak, yazmak ve öğrenmek onun evidir. Daha önceleri yetişkinler için eğitim üzerine denemeler, kitap tanıtım yazıları kaleme aldı. Bir çok dergi ile çalışıyor. Çocuklar çocuk kalabilsin diye okuyup yazıyor. 

Uzman Psikolog NURDAN BÜYÜKAK

Nurdan Beşen 1983, Bursa doğumludur. İlköğretim ve Lise Eğitimini Bursa'da tamamladı. 2008 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu ve aynı yıl Haliç Üniversitesi Genel Psikoloji Yüksek Lisansına Kabul edildi ve 2011 yılında mezun oldu. Nurdan Beşen psikoloji alanında ihtisasyapan ve yüksek lisansını da bu alanda yaptıktan sonra çocuk, ergen ve yetişkin terapisi üzerine eğitimler almıştır. Çocuk, Ergen ve Yetişkin terapisi üzerine eğitimler almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, EMDR ve travma eğitimi, Stratejik Aile Terapisi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Londra'da bulunan Anna Freud Centre'dan aldığı Multi-Family Therapy eğitimleri bulunmaktadır. Çocuklarda Peabody Resim Kelime Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri ve WÇZÖ-IV Çocuklar için Zeka Testi eğitimlerini tamamlayarak uygulama ve yorumlama yetkinliğini kazanmıştır. Projektif Testler Derneğinde Rorschach, TAT, CAT ve Peri Masalları eğitimleri devam etmektedir. 2008-2015 yılllarında Sarıyer Aile Danışmanlık ve Eğitmi Merkezinde çocuk ve ergenlerle bireysel terapi çalışmaları, danışmanlık, seminer çalışmaları yapmıştır.

Uzman Klinik Psikolog ÇAĞATAY YILDIRIM

Uzman Psikolog Çağatay YILDIRIM İstanbul Beykent Üniversitesinden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ise Üsküdar Üniversitesinde tamamlamıştır. İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mahsar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesinde staj görmüştür. Mesleki olarak Aile ve Çift Terapisi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi Eğitimlerini tamamlamıştır. Psikohome Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde Psikolog olarak çalışmakta ve Lema Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim kurumunda da kurucu olarak görev yapmaktadır.

Çocuk Gelişimi Uzmanı EMİNE ERGÜN

Çocuk gelişimi uzmanı olan Emine Ergün, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde tamamlamış ve 2003 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde tamamlamıştır. 8 yıllık boyunca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde bireysel eğitimci ve eğitim koordinatörü görevlerini yaptıktan sonra, anaokulu ve kreş danışmanlığı ya yapmıştır. Kurucusu olduğu çocuk gelişimi merkezinde çocuk odaklı aile danışmanlığı yapmaya devam etmektedir. Çalışma alanları içinde gelişimsel değerlendirme ve gelişim takibi, erken müdahale programı hazırlama ve uygulama, farklı gelişim gösteren çocukların gelişim takibi ( otizm, down sendromu, özgül öğrenme güçlüğü vb) gecikmiş konuşma, okul sorunları, uyum ve davranış problemleri, kardeş kıskançlığı, boşanma gibi konular yer almaktadır. Ulusal kanallarda çocuk gelişimi ve eğitimi konulu televizyon ve radyo programlarına konuk olmakta, ana haber bültenlerine röportajlar vermekte, kreş, anaokulu ve özel okullarda veli ve öğretmen seminerleri düzenlemektedir. Anne Çocuk Öyküleri, Çocuklar Ne İster, Merhaba Ben Otizm kitaplarının yazarıdır.

Uzman Psikolojik Danışman HAKAN BABA

1979 doğumluyum, evli ve 2 çocuk babasıyım. Lisans eğitimimi 1998-2002 yılları arasında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, yüksek lisansımı ise 2017-2018 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Meslek hayatıma 2002 yılında Mersin’de Okul Psikolojik Danışmanı olarak başladım. Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde (Akdeniz Bölgesi Mersin, Marmara Bölgesi Kocaeli-Gölcük, Doğu Anadolu Bölgesi Van, Ege Bölgesi Afyonkarahisar ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Gaziantep) Psikolojik Danışman olarak görev yaptım. Farklı bölge ve şehirlerde görev yapmam, mesleki tecrübemi ve bilgi birikimimi zenginleştirdi. Yurdumuzun sosyokültürel ve psikolojik yapısını yakından daha iyi tanımama sebep oldu. Görev yaptığım yerlerde Anaokul, İlköğretim ve Lisede Okul Psikolojik Danışman, Üniversitede Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığında (Kocaeli-Gölcük) Asteğmen rütbesiyle Psikolojik Danışman olarak hizmette bulundum. Özellikle mesleki bilgimi arttırmak için çok farklı eğitimler alarak bu deneyimimi insanlara sunmaya devam etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimimi tamamlayarak meslek hayatımı aynı zamanda terapist olarak da sürdürmekteyim. Gerek kamu gerek özel gerekse birçok Sivil Toplum Kuruluşuna eğitim ve seminerler vermekteyim. Türk PDR derneği üyesiyim, Tarih, Edebiyat ve Psikoloji içerikli kitap okuma ve seyahat etmekten keyif almaktayım.

Öğretmen AYSEL ÖSÜZ

1988 yılında Şanlıurfa’da doğdu. 2010 yılında Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Yukarı Sarpın ilkokulunda göreve başlayan Aysel ÖSÜZ 2015 yılından itibaren halen görev yapmakta olduğu Başören(Akziyaret) İlkokulunda öğretmenlik mesleğine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Öğretimde Yenilikçi Öğretmen Ödülleri için 2016-2017 eğitim öğretim yılında 3357 proje arasından 106 proje bölgesel ödül almaya layık görülmüştür. ‘Dünyayı Güzelleştirecek Çocuklar’ projesi ile katılan Aysel ÖSÜZ kurumsal kapasitenin geliştirilmesi kategorisinde Güneydoğu Anadolu Bölge birinciliği elde etmiştir. Ardından Türkiye birinciliği de kazanan Aysel ÖSÜZ Bakanlık ödülü almıştır. 2017 yılında ‘Yılın Öğretmeni’ seçilen Aysel ÖSÜZ , 24 kasım öğretmenler gününde Başbakanlık Çankaya Köşkünde konuşma yapmıştır. Cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna katılmıştır. Birçok kurum ve kuruluşun organize ettiği programlara konuşmacı olarak katılmıştır.
YER/ULAŞIM

Program ONLINE olarak gerçekleşecektir, etkinlikten 3 gün önce sizlere sms ile yayın linkleri gönderilecek olup 17 Mayıs tarihinde izleyemezseniz dahi 7 gün sonrasına kadar izleme imkanınız olacaktır.
SERTİFİKALAR

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 6 konunun ayrı olarak hazırlandığı 6 adet elektronik sertifika alacaksınız. Elektronik sertifikalarınızı size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod etkinlik sonrası size sms ile gönderilecektir.
 • Sertifikalar kişiye özeldir.
 • Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
DETAYLAR

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Bu etkinlik tek günlük bir seminer olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

17 May 2020 Sunday 11:00

17 May 2020 Sunday 18:30


Online Event - Youtube

Event Promoter

ALFA ETKİNLİK
ALFA ETKİNLİK Questions For Organizer?

Eğitimi destekleyici seminerler, festivaller, workshoplar

Comments