,
27 March 2020 - Friday

IKIGAI MANA - Yeliz Rüzgar'la Uzun ve Anlamlı Yaşam

İstanbul
IKIGAI MANA - Yeliz Rüzgar'la Uzun ve Anlamlı Yaşam

Event Details

Etkinliğimiz ücretsiz olarak Online gerçekleştirilecektir. Kayıt olan kişiler mail yoluyla bilgilendirilecektir.

Endüstri ve Teknoloji 4.0, Bilinçli Kapitalizm, Dünya genelinde değişen ihtiyaçlar, robot, insan etkileşimleri, tüm yaşamlarımızın A’dan Z’ye hızlı değişimi, bir taraftan gelişen yeni pazarlar, diğer taraftan çöken eski sistemler hepimizi “anlamlı”, “mana”sı derin bir yaşam arayışına sürükledi.

Çünkü insan-teknoloji ilişkisi arttıkça, kendimiz ve çevremizdekiler ile etkileşimimiz azaldı, yani yaşamın ve iş’in ruhundan koptuk.

Hem özel hem de iş yaşamlarımıza yeniden nasıl mana katarız?

Daha sağlıklı, mutlu, kaliteli ve uzun yaşam oluşturabiliriz?

Ikigai Mana'nın 10 adımlık sırrı nedir?

Keyifli 2 Saatlik Sunum sonunda Yaşam Amacı Meditasyonu'da yaptırılacaktır.

                                                

YELİZ KİMDİR?                   

İlham verir enerji yükseltip, içsel dönüşüm sağlar. Yeliz Rüzgar enerji alanında Amerika ve Avrupa’nın önde gelen uzmanlarından ve kişisel gelişimde oldukça saygın liderlerden biridir. İzmir doğumlu Yeliz Rüzgar, Holistik Yaşam Uzmanı, İş ve Yaşam Stratejistidir. Yeliz, UCLA ve North Carolina Üniversitelerinde duygusal zeka araştırmalarında da kullanılan AuraVS isimli bio-feedback aracılığı ile yaptığı okumalar ile Dünya çapında binlerce kişinin yaşamlarını dönüştürmeleri, ilişkilerini geliştirmeleri ve yaşam amaçlarına bağlanmalarına yardım etmiştir. Yeteneğini, dramatik hikâye anlatımı, doğal bir espri anlayışı ve karizmatik sahne duruşu ile harmanlayan Yeliz; iletişim, liderlik ve grup dinamikleri üzerine uzmandır. Daha de önemlisi, grupları aynı anda hem eğlendirme, hem eğitme hem de harekete geçirme gibi eşsiz bir yeteneğe sahiptir.

Yeliz’in hayat mottosu: İmkansız diye bir şey yoktur, İste, planla, harekete geç, inan ve sabırlı ol."

Nasıl gerçekleşecek? 

- Kaydolduktan hemen sonra seansın gerçekleşeceği ZOOM platformuna dahil olabileceğiniz bağlantı kodu mail adresinize iletilecek.

- Seansa katılabilmek için lütfen ZOOM'u akıllı telefonunuza ve/veya bilgisayarınıza indirin.

- Lütfen seans başlangıç saatinden 5-10 dakika erken bağlanın, mikrofon ve kameranızın çalıştığına emin olun.

- Seansa kulaklığınızla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Kulaklığınızla bağlandığınızda hem kendi sesinizi duyurmanız hem de eğitmenin ve diğer katılımcıların sesini daha iyi duymanız mümkün. 

- Soru/Geri bildirim? Görüşme sonunda bu deneyimi sizler için nasıl daha iyi gerçekleştirebileceğimizle ilgili öneri ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Info@jointidea.com

How will this work?

- After you register for an event, you'll receive an email with the ZOOM link access code.

- If you haven't already, download and install ZOOM on your desktop or mobile device.

- Please arrive 5-10mins in advance to ensure that your camera and microphone are working.

- We recommend participating with headphones on. It is easier to hear people and will be easier for you to ask a question.

- Questions/feedback? Let us know how we make this experience better

info@jointidea.com

27 March 2020 Friday 16:00

Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Joint Idea
Joint Idea info@jointidea.com +902122639393

Joint Idea is a launch pad for the work of your life. Our co-working spaces and adaptive learning programs future proof your work life by treating it like your life’s work. Which it actually is. We have figured out that when remarkable people and inspiring environments come together the right way, every day becomes an opportunity not only to work, but to learn and thrive together as co-creators, entrepreneurs, and as joyful human beings. Our mission is to prototype healthier, more meaningful, and naturally scaleable ways to approach work that flow with the beauty and wonder of the connected human algorithm. We believe that our purpose, our lives, and humanity could all improve if we just better understood and upgraded our minds, bodies, and souls as a way of working. Explore our website, come visit us, check out our events, and shift from your work-life to your life-work mindset! Joint Idea was founded in Istanbul in early 2015 as a co-working house and curated community with a humanist focus that brings together, music, food, art, play, agile learning, and entrepreneurial opportunities into the work-a-day experience. In mid 2016, we founded LifeWorksLabs as a hybrid co-working and re-learning platform that makes collaboration, meaning, wellbeing, innovation, and engagement more present in the corporate workplace. We support up and coming multidisciplinary artists, create human to human ventures, and curate rich education and development programs aimed at improving the quality of living for our local communities and global network.