11 March 2020 - Wednesday

Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

İzmir, Konak
Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

Event Details

Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

-Panel ve networking-

**Şimdi İzmir'de! 

İkinci kariyerinize hazır mısınız? İçinde bulunduğunuz döngüyü kırıp, o büyük adımı atmakta tereddüt mü ediyorsunuz? Nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz... Yoksa siz de kendini pat diye bir girişimcilik serüveninde bulanlardan mısınız? Birbirimizle konuşacak ne çok şeyimiz var! 

Bu etkinlikte, kurumsal yaşamdan, güvenli işlerinden ayrılıp, beyaz yakalarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerini konuşuyoruz. Kurumsaldan sonra hayat var mı? Peki ya özgürlükler ütopyasında herşey harika mı? B Planlarımızı gözden geçirip, değişen kurumsal yaşam koşulları ve bizimle birlikte değişen ihtiyaçlarımız ekseninde güzel bir sohbet gerçekleştireceğiz. Bu sohbetten sadece ilham değil, kendinize çizeceğiniz yeni yol için önemli ipuçları, kısayollar ve değerli öngörülerle ayrılacaksınız. 

Moderator: Neşen Yücel - Stage-Co
Konuklar: 

Selda Odabaşı - Yaphane.com kurucusu

Ayşegül Yılmaz -  Astro Yogini

Banu Güsar - Sprinter Consultancy, Dönüm Noktası Networking Buluşmaları

Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı? Panelleri İstanbul'da 3 yıldır devam etmekte ve büyük ilgi görmektedir. Daha önceki panellerin videolarına Youtube üzerinden ulaşmak mümkündür. Bu lezzetli sohbet ve bilgi paylaşım toplantılarını artık İzmir'de de gerçekleştirecek ve ilham alıp ilham vermeye devam edeceğiz :) Bize katılmak için yerinizi ayırtın!
Görüşmek üzere!

Neşen Yücel

Stage-Co ve Urla Coworking Kurucusu

11 March 2020 Wednesday 18:30

11 March 2020 Wednesday 21:00


Withco CoWorking, Çınarlı, 1572. Sk. no 33, Konak/İzmir, Türkiye, Konak, İzmir


View Map

Event Promoter

Stage-Co Masters
Stage-Co Masters

We hold events, organize trainings and bring together likeminds to learn together, grow together. Follow us to attend the coolest events in startups, innovation, technology and entrepreneurship in Turkiye www.stage-co.com