12 March 2020 - Thursday

İmpala

İstanbul
İmpala

Event Details

Yaklaşık 10 senedir Türkçe sözlü rap müzik icra eden, birçok single, albüm, düet ve kliplere imza atan, Çağrı Sinci ve Kayra gibi rap müziğin değerli temsilcileriyle de çalışmış olan İmpala, yakın tarihlerde çıkarmış olduğu "Yolculuk" albümü sonrasında 12 Mart Perşembe akşamı ilk kez Nayah'ta!
 
İmpala (Özgür Özzeytin); 2006 yılında ilk kez rap müzikle tanıştı. Kendini, "Tüm ezilmişlerin yanında, var gücüyle ayakta duran rapçi" olarak tanımlayan İmpala; profesyonel kariyerine, 2010-2011 yıllarında Kuşadası'nda adım attı.
 
2013 yılında Rizzo Guerta, Stabil ve Arman Yekta ile kurdukları "Agarta" isimli grupta, 2 toplama albüm ve birçok single çıkardı. 2013 yılında yayınladığı "Tanzimat Edebiyatı" gibi lise dönemi edebiyat müfredatını kapsayan şarkılarıyla birçok lise öğrencisinin gönlünü kazandı. "Var ya da Yok", "Bugün Ne Yaptın?" isimli parçalarla iyi bir çıkış yakalayan İmpala, daha sonra solo kariyerine "Kömürlük(Bootleg)", "Sosyofobi" ve "Yolculuk" isimli albümleriyle devam etti. 5 yıllık Sosyoloji bölümü lisans eğitimini bitirdikten sonra, kendini icra ettiği müziğe daha çok verdi. Kayra ve Çağrı Sinci gibi rap müziğin saygı değer isimleriyle projelere imza attı. Şu an ise; birçok toplumsal konuya değinen, kendi iç dünyasını dinleyicilere açmayı hedefleyen, aynı zamanda insanlara elinden geldiğince farkındalık aşılamayı vizyon edinmiş müziğiyle, günümüz rap müziğin sağlam kalemlerinden biri olarak kariyerine İzmir'de devam etmektedir.
 
Kapı Açılış: 20:00
Etkinlik Saati: 22:00

12 March 2020 Thursday 20:00

13 March 2020 Friday 04:00


Nayah, Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, No: 30/A, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Nayah
Nayah Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir müzikseverlerin, özellikle de reggae tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Nayah, alışılan çizgisini Kadıköy'deki yeni evinde alternatif konser ve etkinliklerle genişleterek sürdürüyor.

Comments