17 April 2020 - Friday

RX WEEKEND @ PIXEL ANKARA

Ankara
RX WEEKEND @ PIXEL ANKARA

Event Details

RX WEEKEND @ PIXEL ANKARA
2 Etkinlik 1 Bilet!
17 Nisan Noir ve 18 Nisan Deborah De Luca etkinlikleri için tek bilet 100 TL

17 Nisan Cuma: NOIR
Elektronik müzikte yaratıcılığın ve tutkunun yaşayan en büyük isimlerinden biri olan, underground house ve techno sahnesinin 2004’ten bu yana zirveye oynayan isimlerden Noir; RX Showcase Weekend kapsamında 17 Nisan’da kabin başına geçiyor.

Yaratıcılığını dinamizmle birleştiren Fransız DJ; saygın plak şirketlerinden Noir Music, NM2 ve Klimaks Records’un da sahibi. 300’den fazla release yayınlayan Noir, defalarca Resident Advisor ve Beatport listelerinde ilk 10’da yer aldı. 15 yıldan uzun süredir dünyanın her yerinde resident ve guest olarak müzik yaptı ve yüksek kalitedeki prodüksiyonlarının karşılığını eşsiz performanslarıyla da kanıtladı.

18 Nisan Cumartesi: Deborah De Luca
Techno denince akla ilk gelen isimlerden, dünya birçok farklı şehrinde ve büyük sahnelerde performans sergileyen Deborah De Luca; 18 Nisan’da Big Burn Nights sunumuyla RX Weekend kapsamında Pixel kabininde!

Hard techno ve minimal groove’ları harmanlayarak, dinleyicileri ortaya çıkan müziğin ritminde dans ederken kaybolmaya davet eden De Luca,
Napoli’nin küçük kasaba Vele di Scampia’da başladığı yolculuğuna dünyaca tanınan DJ, prodüktör ve label sahibi olarak devam ediyor.
Bir röportajında, “Kimsenin size ne olmanız veya ne olamayacağınızı söylemesine izin vermeyin!” sözleriyle geçirdiği eski, zorlu yıllara ışık tutan prodüktör,
elektronik müzikteki yolculuğunu üzerine sürekli yeni elementler ekleyerek sürdürüyor.

Modena’da moda üzerine eğitimini tamamladıktan sonra tamamen müziğe odaklanan Deborah De Luca, sıkı çalışmasının karşılığını tam anlamıyla
2013’te kurduğu plak şirketi Sole_mente Records ile almaya başladı. Sadece kendi release’lerini yayınlayan ve kurallardan uzak, yaratıcılığı ön planda tutan,
dış etkenlerden bağımsız parçalarıyla yükselen İtalyan prodüktör; Kasım 2018’de yayınladığı ilk albümü “Ten” ile zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.
Aynı zamanda Napoli’nin Kraliçesi olarak da tanınan Deborah De Luca 18 Nisan gecesi Big Burn Nights kapsamında Ankara için unutulmaz bir gece yaşatacak.

17 April 2020 Friday 23:00

18 April 2020 Saturday 02:00


Pixel, Tunus caddesi No:66, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter