13 February 2020 - Thursday

Kuantum ile aşkı hayatımıza nasıl çekeriz? (Online Seminer)

İstanbul
Kuantum ile aşkı hayatımıza nasıl çekeriz? (Online Seminer)

Event Details

ÜCRETSİZ ONLINE SEMİNER!

Her hafta perşembe akşamları 21:00'de farklı konularda online seminerler veriyoruz. Dilerseniz WhatsApp kurumsal hattımızdan (0850 500 2000) Seminer hatırlatması talebi gönderebilirsiniz. 

Bu haftanın konusu:

Kuantum ile aşkı hayatımıza nasıl çekeriz?

Kök inançların, ilişkilere etkisi:

Davranışlarımızın %94’ünü bilinçaltımız yönlendiriyor. Özellikle sevgi, aşk gibi konularda, 0-6 yaş arasında yaşadığımız olaylara verdiğimiz anlamlar ile, oluşan kök inançlarımız şekillendiriyor. Bu inançlar var olduğu müddetçe, benzer kişileri hayatımıza çeker dururuz.

Kuantum düşünce tekniği:

Kuantum fiziğin çok ağır bir konusu olmakla beraber, hayatımızın her yerinde kuantumun etkisini görüyoruz. Kuantum düşünce tekniği de, nitelikli bir düşünce modelidir. Zadece zihnimizin değil, bilinçaltımızın da düşünmesi olarak da düşünebiliriz. Bu modeli hayatımıza geçirdiğimizde, sorunların otomatik olarak hayatımızdan çıktığını görüyoruz.

Seminer ayrıntılarını incelemek için tıklayabilirsiniz. 

Canlı sınıfa nasıl girebilirsiniz?

2011 yılından beri, internette oluşturduğumuz canlı sınıflarda, online eğitimler veriyoruz. Bir uygulama yardımıyla canlı sınıflarımıza girerek, yüz yüze tadında eğitim ve seminerlere katılabilirsiniz. Seminere katılmak oldukça kolaydır. "Zoom uygulamasını telefonunuza, tabletinize yada bilgisayarınıza indirmek ve ID kısmına 850 500 2000 yazarak Join demek yeterli olacaktır. Not: canlı sınıfımız seminer saatinden on dakika önce aktif olacaktır. 

Canlı sınıfa nasıl gireceğinizi görmek için tıklayabilirsiniz.

13 February 2020 Thursday 21:00

13 February 2020 Thursday 21:55


Online (Online etkinliktir. Adrese gelmeyiniz.), Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Kişisel Gelişim Online Questions For Organizer?

İnternette oluşturduğumuz canlı sınıflarda, uzaktan, uygulamalı eğitimlerimiz ile, yüz yüze eğitimlerden çok ama çok daha verimli ve başarılıyız.