04 February 2020 - Tuesday

Talha Elmalı Moderatörlüğünde Girişimcilik Sohbetleri

İzmir
Talha Elmalı Moderatörlüğünde Girişimcilik Sohbetleri

Event Details

GİRİŞİMCİLİK SOHBETLERİMİZDE 4 ŞUBAT SALI GÜNÜ SAAT 19:00’DA KAMPBORS.COM’UN KURUCULARI FATİH ALTAŞ VE M. HİLMİ ÖZCAN’I DİNLİYORUZ.

Fatih Altaş kullanıcı deneyimi tasarımcısı olarak yerli bir çok ajans ve şirketin yanı sıra Facebook için reklam stratejileri üreten yabancı ajanslarla başarılı işlere imza atmıştır. 2014 yılında Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olduktan sonra eğitimine Atatürk Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünde devam etmektedir. 2017 yılından bu güne kamp alanları ve bungalovları listeleyen web tabanlı girişim olan Kampbros.com’un kurucu ortağı ve yazılım takım lideri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mustafa Hilmi Özcan, 2 yaşına kadar Balıkesir de yaşadıktan sonra ailesinin işi sebebi ile İzmir’e taşındı. Liseye kadar öğrenimi İzmir’de tamamladıktan sonra, Üniversiteye, Uşak Üniversitesi Yeni Medya bölümünde başladı. Lise zamanlarında dağcılık sporu ile tanışan Mustafa, kampa ile tanıştığı lise zamanlarından bu güne sektör ile bağlarını koparmadı. Eğitim hayatı devam ederken, 2016 yılında girişimcilik ekosistemi ile tanıştı. Sonra bir çok farklı başarılı ve başarısız girişimlerde yer aldı. Genel olarak girişimlerinin çoğu doğa ve eğlence sektörleriyle ilgiliydi. 2017 yılında yayın hayatına başlayan Kampbros.com’un kurucu ortakları arasında yer aldı. Şuan Kampbros’da dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

04 February 2020 Tuesday 19:00

04 February 2020 Tuesday 21:00


Lokasyon Coworking, Cemal Gürsel Caddesi No: 386 D: 3, Karşıyaka, İzmir


View Map

Event Promoter

TİİBÖT (Türkiye'nin Gelişim Topluluğu)
TİİBÖT (Türkiye'nin Gelişim Topluluğu) Questions For Organizer?

6 Bölge, 49 üniversitede 8 fakülte ve 51 bölümle Türkiye'nin Gelişim Topluluğu