,
27 February 2020 - Thursday

Bilmediğimi Bilmediklerim 1: Asosyal Değil, İçe Dönük

İstanbul
Bilmediğimi Bilmediklerim 1: Asosyal Değil, İçe Dönük

Event Details

İçe dönük olmak bir kusur ya da eksiklik değildir. Dışa dönük olmak gibi bir kişilik tipidir. Eğer kalabalık sosyal ortamlardan sıkılıyorsan, enerjini toplamak için yalnız kalmaya ihtiyacın varsa, bu etkinlik ilginizi çekmiş olmasına rağmen “Orda tanımadığım bir sürü kişi olacak ben en iyisi gitmeyeyim?” diye içinden geçirdiysen sen bir içe dönüksün. Bir kere olsun kendini zorla ve bu etkinliğe katıl kendinle ilgili bir sürü bilgi edineceksin ve özellikle sosyal ilişkilerde kendini suçlamaman gerektiğini fark edeceksin.

Önemli uyarı: Lütfen etkinliğe gelmeden https://www.16personalities.com/tr önce sitesindeki testi doldurup kişilik profilinizi öğrenerek etkinliğe katılın

Murat Yerdekalmazer Hakkında

"20 yıla yakın reklam ajansı, internet firmaları, telekom operatörleri gibi kuruluşlarda görev aldım. Çalıştığım şirketlerin pazarlama departmanlarında uzman seviyesinden CMO seviyesine kadar tüm kademlerde çalışma fırsatım oldu. Bu süre boyunca birçok eğitim, kişisel gelişim programına katıldım ve yavaş yavaş kendimi tanımaya çalışmanın keyifli olduğunu anladım. Aslında insanı tanımakla ilgili uğraştığımı da zaman içinde öğrendim.

Kendimi iyi etmek için öğrendiklerimin başkalarının da işine yarayacağını görünce bu alanı kendime iş edindim ve 2014 yılında profesyonel hayatı bırakıp danışmanlık ve koçluk işini seçtim. Şirketlere eğitim ve danışman olarak hizmet vermenin yanı sıra uluslararası akredite bir koç olarak beyaz yakalılara ve profesyonel sporculara performanslarını arttırmaları ve kariyerlerini daha iyi yönetebilmeleri için destek veriyorum."

27 February 2020 Thursday 19:30

Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Joint Idea
Joint Idea info@jointidea.com +902122639393

Joint Idea is a launch pad for the work of your life. Our co-working spaces and adaptive learning programs future proof your work life by treating it like your life’s work. Which it actually is. We have figured out that when remarkable people and inspiring environments come together the right way, every day becomes an opportunity not only to work, but to learn and thrive together as co-creators, entrepreneurs, and as joyful human beings. Our mission is to prototype healthier, more meaningful, and naturally scaleable ways to approach work that flow with the beauty and wonder of the connected human algorithm. We believe that our purpose, our lives, and humanity could all improve if we just better understood and upgraded our minds, bodies, and souls as a way of working. Explore our website, come visit us, check out our events, and shift from your work-life to your life-work mindset! Joint Idea was founded in Istanbul in early 2015 as a co-working house and curated community with a humanist focus that brings together, music, food, art, play, agile learning, and entrepreneurial opportunities into the work-a-day experience. In mid 2016, we founded LifeWorksLabs as a hybrid co-working and re-learning platform that makes collaboration, meaning, wellbeing, innovation, and engagement more present in the corporate workplace. We support up and coming multidisciplinary artists, create human to human ventures, and curate rich education and development programs aimed at improving the quality of living for our local communities and global network.