27 December 2019 - Friday

Girişimcilik Maratonu Düzce'19

Düzce
Girişimcilik Maratonu Düzce'19

Event Details

Düzce Üniversitesi, Düzce Teknopark ve Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik Maratonu Düzce’19 etkinliği 27-28-29 Aralık 2019 tarihlerinde / Saat:17.00'da Düzce Teknopark'ta gerçekleştirilecektir. 48 saat boyunca takımlar, alanında uzman eğitmenlerce verilecek kısa eğitimler mentorlerin destekleriyle çalışmalarını yürütüp fikirlerini bir iş modeline çevirecek ve olgunlaştıracaklardır.

Girişimcilik Maratonu Düzce’19 yaş, sınıf, bölüm sınırlamasının olmadığı, hayalindeki fikri hayata geçirmek için çalışabileceğin, fikrin yoksa da seçilen fikirlerden birine "hep destek tam destek" olmak için takıma katılıp çalışabileceğin, ücretsiz bir etkinliktir.

Üniversitemiz işbirliği ile 2016 yılından bu yana her yıl düzenlenen Girişimcilik yarışmaları bu yıl da Girişimcilik Maratonu Düzce’19 ile 48 saat süren bir maratonla fikirden-şirkete uzanan bir serüven için sizleri bekliyor.

2016 ve 2018 yıllarında Düzce Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen ve 1000’den fazla girişimcinin başvuru yaptığı İş Fikri Yarışmalarında birbirinden farklı 150'den fazla fikir ortaya çıktı. Fikir sunumlarının oylandığı etkinliklerde, oylama sonucunda katılımcılar tarafından en çok oy alan fikirler ve diğer katılımcıların destekleriyle oluşturulan takımlar 48 saat boyunca çalışma yaparak mentorlerce desteklenmiş, yoğun bir çalışma temposunun ardından şirketleşmenin temelini atmaya başladılar.

Girişimcilik Maratonu Düzce’19 etkinliği ile katılımcılar, oluşturdukları ekipleriyle birlikte hafta sonu boyunca içlerindeki girişimciyi ortaya çıkarıp fikirlerini hayata geçirirken diğer girişimci adaylarıyla da tanışma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca etkinlik boyunca uzmanlardan birebir mentorlük alma imkanına sahip olacaklar. Etkinlik sonunda katılımcılar sadece yerel çapta değil, global çapta bir startup ailesinin parçası haline gelecekler.

27 Aralık 2019 Cuma günü başlayacak olan etkinlik, katılımcıların fikirlerini sunması ve ardından seçilen fikirler doğrultusunda takımların oluşturulmasıyla devam edecek. 48 saat boyunca takımlar, alanında uzman eğitmenlerce verilecek kısa eğitimler mentorlerin destekleriyle çalışmalarını yürütüp fikirlerini bir iş modeline çevirecek ve olgunlaştıracaklar. 30 Aralık 2019 Pazartesi günü ise takımlar jüri önünde sunumlarını yapacaklar. Dereceye giren takımlar belirlenecek. Etkinlik, katılım ve dereceye girenlere başarı sertifikalarının verilmesiyle son bulacak.

*ETKİNLİK DİLİ TÜRKÇE OLACAKTIR.
**Etkinlik max 80 kişi ile sınırlıdır. (Kontenjanlarla sınırlıdır)
***Başvuru sırası esas alınarak katılımcılar belirlenecektir.

Bilgi İçin:
girisimcilik@duzceteknopark.com.tr
0380 542 15 00

27 December 2019 Friday 17:00

29 December 2019 Sunday 17:00


Düzce Teknopark, Düzce Konuralp, Düzce Merkez, Düzce


View Map

Event Promoter

Comments