,
29 January 2020 - Wednesday

Ersoy Soyer ile RE-YOU: Yeni Bir Sen

İstanbul
Ersoy Soyer ile RE-YOU: Yeni Bir Sen

Event Details

Hayatında artık birşeyleri değiştirmek istiyorsun. Her şeyin seni bulduğunu ve içinden çıkılmaz sorunlarla başetmen gerektiğini düşünüyorsun. Yeni bir iş bulmak, kendine bir iş kurmak, Işyerinde terfi etmek ve işinde başarılı olmak için neler yapman gerektiğini sürekli düşünüyor ve bulamıyorsun. Negatiflikler hep senin etrafında yer alıyor. Tam birşeyi yapacakken rüzgar terse dönüyor ve anlam veremiyorsun. Hayatta herşey seni buluyorsa, sürekli birbirini tekrar eden günler geçiriyorsan, ne yapsam olmuyor ve benim için hiçbir şey değismeyecek diyorsan. Seni değişime davet ediyoruz. Hepimiz yaşadığımızı zannediyoruz, zihnimiz sürekli gereksiz düşüncelerle dolu. Tüm bunlardan sıyrılmak ve içinde bulunduğun döngüden çıkmak için Re-You ile “Yeni Bir Sen” yaratmak mümkün.

● Re-You ile yaşam amacını keşfedecek , neden burada olduğunu anlayacak, birlikte yeni bir sen ortaya çıkaracağız.

● Re-born ile yeniden yaşam enerjine kavuşacak be kendini daima güçlü hissedeceksin.

● Re-mind ile neden burada olduğunu anımsayacak ve kendini bulacaksın.

● Re-ality ile kendi gerçekliğini fark edeceksin. Ve olumsuzluklardan uzak kalacağız.

● Dönüşüme hazırsan Re-cycle ile kendi dönüşümünü başlatabilirsin. Durma değiş ve içinden yeni bir sen yarat.

● Re-action ile harekete geçecek ve her şeye yeniden başlayacaksın. Farketmekle kalmayıp artık uygulayabileceksin. Yaşam enerjimi artırmalı ve bu değişime hazırım diyorsan seni eğitimimize bekliyoruz. Detaylı bilgi iletişim ve kayıt için...

Ersoy Soyer Hakkında

Ersoy Soyer Kurumsal iş Yaşamında birçok kurumsal proje ve şirket için özel çalışmalar gerçekleştirmiş kendi alanında birçok ödül alarak çalışma yaşamına profesyonel alanda danışmanlıklar yaparak devam etmektedir. Yaklaşık olarak on üç senedir Reiki , Gendai Reiki, Quan Yin, Taşlarla Şifa konuları vb benzeri kişisel gelişim alanlarında öğretmenlik ( Master) düzeyinde çalışmalar yapmaktadır.  

Hayat amacını bulmak ve kişisel gelişim konularında onlara kişiyle birebir koçluk ve mentorluk da yapan Ersoy Soyer Re-You eğitim semineriyle size burada bulunma yolculuğunuzun şifrelerini veriyor. 

*Etkinliğe bilet satın alma aşamasında bir sorun yaşadığınız takdirde elif@jointidea.com'a ulaşmanızı rica ederiz. 

29 January 2020 Wednesday 19:30

Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Joint Idea
Joint Idea info@jointidea.com +902122639393

Joint Idea is a launch pad for the work of your life. Our co-working spaces and adaptive learning programs future proof your work life by treating it like your life’s work. Which it actually is. We have figured out that when remarkable people and inspiring environments come together the right way, every day becomes an opportunity not only to work, but to learn and thrive together as co-creators, entrepreneurs, and as joyful human beings. Our mission is to prototype healthier, more meaningful, and naturally scaleable ways to approach work that flow with the beauty and wonder of the connected human algorithm. We believe that our purpose, our lives, and humanity could all improve if we just better understood and upgraded our minds, bodies, and souls as a way of working. Explore our website, come visit us, check out our events, and shift from your work-life to your life-work mindset! Joint Idea was founded in Istanbul in early 2015 as a co-working house and curated community with a humanist focus that brings together, music, food, art, play, agile learning, and entrepreneurial opportunities into the work-a-day experience. In mid 2016, we founded LifeWorksLabs as a hybrid co-working and re-learning platform that makes collaboration, meaning, wellbeing, innovation, and engagement more present in the corporate workplace. We support up and coming multidisciplinary artists, create human to human ventures, and curate rich education and development programs aimed at improving the quality of living for our local communities and global network.