11 October 2019 - Friday

CODE MUST GO ON

Bursa
CODE MUST GO ON

Event Details

Code Must Go On!

Kodluyoruz ve NEXLAB iş birliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kodluyoruz sosyal fayda güden bir sosyal girişimdir. NEXLAB ve Kodluyoruz iş birliğini sağlayan, bizi bir araya getiren ilke toplumsal faydadır.

Teknolojinin keşfedilmesi, anlaşılması ve kullanılması ortak motivasyonu ile ilham verici bir etkinlik ile bir araya geliyoruz.

Geleceği kodlamak için buradayız diyen Kodluyoruz ile teknoloji konusunda ki bilinmezliği ortadan kaldırmak istiyoruz.

Toplumun her kesimini kalkındırmak, sosyoekonomik eşitsizliği ortadan kaldırarak teknoloji alanında fırsat eşitliği sağlamak isteyen Kodluyoruz yazılım hareketini Bursa ekosisteminde yaygınlaşması için destekliyoruz.

Dünya vatandaşı olmak için ortak dil olan kodlamayı öğrendiğimiz, bireysel olarak ihtiyaçlarımızı karşıladığımız, yeteneklerimizi geliştirdiğimiz, teknolojiyi kullanabildiğimiz kısacası geleceği kodlamak için seni Kodluyoruz’u dinlemeye davet ediyoruz.

Ekosistem için farklı toplulukların bir araya gelmesi adına açık çağrı yapıyoruz. Eşitsizliklerin olmadığı bir dünya için bir araya gelme zamanı. Haydi sen de bize katıl!

Program Akışı;

18:30 Kayıt ve Tanışma
19.00 Let’s Talk
20.30 Game Time
21.30 Networking

11 October 2019 Friday 18:30

11 October 2019 Friday 21:30


NEXLAB, 23 Nisan Mah. Mithat Paşa Cad. Detay Premium No:21 A/C Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa


View Map

Event Promoter

NEXLAB
NEXLAB Questions For Organizer?

Gelişen yeni nesil teknolojilerin, fiziksel ve dijital üretim araçlarının keşfedilmesine, anlaşılmasına, kullanılmasına; profesyonel ve amatör birikime sahip kişilerin bir araya gelip üretim yapabilmelerine, işlerini geliştirebilmelerine, projelerini paylaşabilmelerine imkan sağlıyor, birlikte daha iyi bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Aynı zamanda teknoloji, tasarım, girişimcilik, bilim, sanat, zanaat konularında atölye çalışması, söyleşi, performans, gösteri, sergi türlerinde etkinlikler düzenliyoruz.