23 October 2019 - Wednesday

Deniz Alayat ile Bağışıklığınızı Güçlendirin!

İstanbul, Beşiktaş
Deniz Alayat ile Bağışıklığınızı Güçlendirin!

Event Details

Bütünsel Beslenme ve Sağlık Koçu Deniz Alayat ile Bağışıklığınızı Güçlendirin Atölyesi

Bağışıklığınızı Güçlendirin Atölyesi Deniz Alayat'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı bir atölye. Alayat'ın, lösemi teşhisinden ve kök hücre naklinden sonra bağışıklık sistemi tamamen sıfırlandı. Enfeksiyon geçirmemek için çok uzun süre karantinada kalması ve kendisini koruması gerekti. Nakil sonrası yeni doğmuş bir bebek gibi olan bağışıklık sistemini güçlendirmek ve iyileştirmek için neler yapabileceğini sürekli araştırmaya başladı. Kendisinde ve danışanlarında uyguladığı bağışıklık artırıcı yöntemleri şimdi sizlerle atölyesinde paylaşıyor.

Kış öncesi mevsim dönüşünde önlemlerinizi alıp vücudunuza ve bağışıklığınıza destek olmanın tam zamanı. Atölyede sizi neler bekliyor?

✅Güçlü bir bağışıklık için nasıl beslenmelisiniz?

✅Hangi besinler güçlü bir bağışıklık için şart?

✅Bedenin sinyallerini anlamanın yolları

✅Mutfakta ve evinizde yapabileceğiniz pratik uygulamalar

✅ Kürler (Beraber uygulama yapacağız)

✅ Smoothie tarifleri (Beraber uygulama ve tadım yapacağız)

✅Kış ayları için şifa dolu anne çorbası tarifleri

✅Bağışıklığı güçlendiren aromatik yağlar

Deniz Alayat kimdir? 

Habertürk HT Hayat ve Uplifers’ta köşe yazarlığı yapan Deniz Alayat'ın yolculuğu, lösemi olduğunu öğrenmesiyle başladı. Teşhisi ve iyileşme süreci, ilk önce kendi hayatını değiştirmesine ilham oldu. Sonrasında billgisini paylaşma ve başkalarının sağlık yolculuklarında onlara eşlik ve motivasyon kaynağı olma isteğini uyandırdı. Merkezi New York'ta bulunan Institute for Integrative Nutrition okulundan mezun oldu. 2018’de Miami’de IIN Summit’ine katılarak Deepak Chopra gibi alanında başarılı isimlerden eğitim aldı. Yoğun iş temposunda bütünsel sağlıklı yaşam, stres yönetimi, bağışıklık güçlendirme, kanserde beslenme, temiz beslenme, daha mutlu ve enerjik yaşama, duygusal yeme ağırlıklı çalıştığı alanlar.

23 October 2019 Wednesday 11:00

23 October 2019 Wednesday 13:30


Daire Coworking, Eski Yıldız Caddesi No:30/A Beşiktaş, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter