31 October 2019 - Thursday

Holly Halloween

İstanbul
Holly Halloween

Event Details

Tarih kitaplarında Kutsal Galata Sinagogu olarak geçen Zülfaris Karaköy’ün büyülü atmosferinde ,cadılar bayramının iç kıpırdatan enerjisini en yüksek dozda hissettirecek olan “Holly Halloween” etkinliği, 31 Ekim Perşembe günü sınırlı sayıdaki katılımcıya, Anıl Vardareli, Emre Şenol ve Tan Güner'in özel elektronik müzik seçkileri ile hafızalarda saklanmaya değer, özel bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

A Mystic Saturday, Apollon’s Saturday, And God Created Woman, Nomad’s:A night in desert, Sunset to Sunrise- Ra:The God of the Sun, Istanbul-Under the Water gibi Partymag'in birçok etkinliğinin konsept yaratıcısı Onur Yücel Erik ve Lounge Event iş birliği ile düzenlenecek olan “Holly Halloween”e sadece sınırlı sayıdaki katılımcı canlı şahit olabilecek.

Etkinlik 20:00-02:00 aralığında gerçekleşecektir.

Holly Halloween etkinliğine katılan misafirler, Suma Han'da aynı gün saat 05:00’e kadar düzenlenecek “Halloween Headless Horseman” etkinliğine ücretsiz olarak giriş yapabilmektedir.

Etkinlik kontenjanı 300 kişi ile sınırlıdır.

Kostüm zorunluluğu yoktur. Kostümsüz gelen misafirler, Burner's Boutique standından kostüm satın alabilir, makyaj standında ücret karşılığı makyaj yaptırabilecektir.

Etkinlikte +18 yaş kuralı uygulanacaktır.

Organizatör uygun görmediği kişileri içeri almama hakkına sahiptir.Bilet iadesi ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Balkon loca rezervasyonu için 05434737676 ile iletişime geçiniz.

Etkinlik alanında sigara içmek kesinlikle yasaktır. İçeride sigara içenler bilet iadesi olmaksızın etkinlik alanından çıkarılacaktır.

Organizatör uygun görmediği kişileri içeri almama hakkına sahiptir.Bilet iadesi ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

31 October 2019 Thursday 20:00

01 November 2019 Friday 02:00


Zulfaris Sinagogu, Perçemli Sk. 1 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

i Wish Organization
i Wish Organization Questions For Organizer?

Uzun yıllardır İstanbul Uluslararası Dans Festivali vb. organizasyonları gerçekleştiren şirketimiz, hayal gücünün sınırlarını zorlayan etkinlik fikirleriyle etkinlik dünyasında yeni bir soluk yaratmaktadır.

Comments