26 October 2019 - Saturday

Boğaziçi Üniversitesi How to Start Girişimcilik Zirvesi

İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi How to Start Girişimcilik Zirvesi

Event Details

Sıradanlıkla yetinmek istemeyenlere!


Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan How to Start Girişimcilik Zirvesigirişimcilik alanına ilgi duyan, kendi yollarını yaratmak isteyen herkes için bir yol haritası çizmesi, ilham alması ve network oluşturması için imkanlar sunuyor.


Bu yıl ‘No Slave to the Ordinary’ mottosuyla yola çıkan zirvede 26-27 Ekim tarihlerinde, iki gün boyunca çeşitli panel, oturum ve interaktif etkinliklerle girişimcilik alanında nasıl ilerleneceğini öğrenmek isteyen öğrenci ve mezunlara ışık tutuyor olacak. Sean Yu, Hakan Baş, Hasan Aslanoba,Vittorio Zagaia, 140 Journos, Austin Kim gibi konuşmacıların yapacağı oturumların ve çeşitli panellerin yanı sıra fuaye alanında girişimlerin ilham verici hikayelerini paylaşıyor olacağı ‘Startup Garden'da inovatif ve interaktif stantlar yer alacaktır...

Detaylar için takipte kalın!


Etkinlikle ilgili detaylara http://howtostart2019.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

26 October 2019 Saturday 10:00

27 October 2019 Sunday 17:00


Garanti Kültür Merkezi, Etiler Mah. Cengiz Topel Cad. No:2, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK)
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK) Questions For Organizer?

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.