07 November 2019 - Thursday

Selçuk Yöntem - Benim Adım Feuerbach

İstanbul, Bakırköy
Selçuk Yöntem - Benim Adım Feuerbach

Event Details

SELÇUK YÖNTEM, İKÜ'DE!

Usta oyuncu Selçuk Yöntem, 7 Kasım’da Akıngüç Sahnesi'nde tiyatroseverlerle buluşacak! Feuerbach, uzun süre akıl hastanesinde yattıktan sonra tedavi olmuş, mesleğine tutkun bir oyuncudur. Uzun bir aradan sonra, bir tiyatronun oyuncu seçmelerine gelir. Karşısında bir zamanlar tanıdığı ünlü rejisörü görmeyi beklerken, onun asistanı tarafından karşılanır. Beklenen kişi en sonunda geldiğinde ise olaylar Feuerbach’ın tahmininden çok daha farklı gelişecektir. Alman oyun yazarı Tankred Dorst tarafından yazılan, Ayşenil Şamlıoğlu’nun yönetimindeki oyun, Selçuk Yöntem’in etkileyici performansıyla izleyenlerini bekliyor. 

07 November 2019 Thursday 19:00

07 November 2019 Thursday 21:00


Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, İstanbul Kültür Ünv., Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh., 34156 Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi
Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi

İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi içinde yer alan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi; çok amaçlı sahnesi, teknik donanımı, 750 kişilik seyirci kapasitesi, modern fuayesi ve kulisi ile hizmet vermektedir. Pek çok uluslararası etkinliğe de ev sahipliği yapan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi bugüne kadar İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Fazıl Say, Şirin Pancaroğlu, Cihat Aşkın, Gershwin Quartet, Borusan Quartet, Genco Erkal, Erol Büyükburç, Ajda Pekkan, Gülsin Onay, Bolşoy Balesi, Verda Erman, Ayla Erduran, Ziya Azazi ve Burhan Öcal gibi isimleri ağırlamıştır. Çağdaş tasarımı, profesyonel teknik donanımı ile sanat kurumlarının farklı sahneleme tekniklerini kolaylıkla uygulayabildikleri ve bu nedenle tercih edilen belli başlı sahnelerden biri olma özelliğine sahiptir.