,
29 September 2019 - Sunday

Plur. Presents:Sunset COCKTAILS # 5 (CAN DURMUS, TİMUR YILMAZ, FISHMANTA)

Antalya
Plur. Presents:Sunset COCKTAILS # 5 (CAN DURMUS, TİMUR YILMAZ, FISHMANTA)

Event Details

Antalya'nın sıradanlaşmış eğlence hayatını değiştirmek için yola çıkan Plur. Events ailesi olarak Sunset COCTAILS serisinin 5.  toplamda ise 7. etkinliğimize Edalya Bistro&Restorant ta devam ediyoruz. Çeşitli sanat sergileri ile renklenecek bu etkinlikte  Antalya`nın muhteşem gün batımı manzarası eşliğinde elektronik müzik ile dans etmek için acele edin!

(CAN DURMUŞ, TİMUR YILMAZ, FISHERMAN)

29 Eylül Pazar 17:00-00:00

GATE TICKET: 70 TL

@Edalya Bistro&Restorant
Yeşilbahçe mah. Lara cd. No:10 (Yalım Park)

ETKİNLİK KURALLARI

1.Organizatör veya otel yetkilileri, etkinliğe uygun bulmadığı kişileri ücret iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

2.Plur Events / Sunset Coctails Series by Angry Records etkinliğine ait bilet, etkinlik boyunca yanınızda bulundurulmalıdır.

3.Katılımcılar Plur Events’e katılarak, Plur ekibinin etkinlik sırasında kendilerini fotoğraflamasına, video çekimine dahil etmesine ve etkinlik sonrasında ve gelecek senelerde Plur Events / Sunset Coctails series tanıtım videolarında kullanılmasına izin verir. Ayrıca Basın tarafından görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Biletli herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

4.İşletme ve Plur ekibi, etkinlik sırasında tarafınızca oluşabilecek maddi-manevi hasarlardan sorumlu değildir. Böyle bir durumda kendi önleminizi almalısınız.

5.Plur Events / Sunset Coctails etkinliğinde, Edalya Bistro&Restorant herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte bir içki menüsüne sahiptir. Dilerseniz ücretli bir şekilde harika atıştırmalık tadlar veya ana yemek konusunda harika bir mutfağa sahiptir.  Dışarıdan işletmeye yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.

6.Biletler, organizatörün ve/veya kurumun kural ve düzenlemelerine tabi olarak tanzim olunmuştur. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara-rahatsızlığa yol açmanız, diğer arkadaşlarımızı rahatsız etmeniz, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmanız; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımanız durumunda; alandaki kolluk kuvvetleri hem girişte hem de etkinlik esnasında, katılımcıların üzerini ve çantalarını arama hem de etkinlik kuralları dışındaki maddeleri içeri almama hakkına sahiptir. Sigara izmaritlerini yere atmak, ateş yakmak, yetkilendirdiğimiz production ekibi hariç drone kamera kullanmak, misafirlerimizi rahatsız etmeniz kesinlikle yasaktır. Edalya Bistro&Restorant ve Etkinlik Organizatörü Plur Events  sizi mekan dışına çıkarma ya da alana almama hakkına ve tarafınıza dava açma haklarına sahiptir.

7.Plur Events onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet kesinlikle yasaktır.

29 September 2019 Sunday 17:00

Edalya Restaurant & Bistro, Edalya Restaurant & Bistro, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter