,
03 September 2019 - Tuesday

MAKSAT KONUŞMAK "HIZLI TERFİ REHBERİ"

İstanbul
MAKSAT KONUŞMAK "HIZLI TERFİ REHBERİ"

Event Details

"Satıcının Kariyer Yolculuğu" ve "Yöneticilikten Liderliğe" isimli kitapların yazarı Dr.Melik Karabıyıkoğlu'ndan "Maksat Konuşmak" isimli sohbet toplantıları.

Melik Karabıyıkoğlu kimdir?

1979 yılında sakız satarak satış ile tanışan Melik Karabıyıkoğlu, Rainbow, RJ Reynolds, Frito Lay, Turkcell, Eagle Mobile ve Samsung Electronics şirketlerinde satış yönetimi, kanal yönetimi, perakende satış, mağazacılık, alternatif satış kanalları ve distribütör yönetimi konularında her seviyede çalışarak profesyonel kariyerine devam etti. 2012 yılında yönetici ortak olarak Envirosell Türkiye’yi kurdu.  Girişimci olarak proje satışı ile birlikte 40’dan fazla projede yerel ve global danışmanlık yaptı.  Satış noktalarındaki pazarlama stratejilerinin tüketici davranışlarına etkileri üzerine doktora tezi bulunan Melik Karabıyıkoğlu üniversitelerde ders vermekle birlikte satış, pazarlama, perakende ve yönetim konularında şirketlerin, organizasyonların ve bireylerin gelişim ve dönüşümüne destek vermektedir.

"Maksat Konuşmak / Hızlı Terfi Rehberi" sohbetleri serisinden nasıl faydalanabiirsiniz?

Eylül - Kasım 2019 tarih aralığında planlanmış "Hızlı Terfi Rehberi" isimli sohbet toplantıları 3 adet yetkinliği gündem etmektedir.

1. Networking

2. Yöneticiyi Yönetmek

3. Yaratıcı Düşünme ve İnovasyon

Tüm katılımcılara "Yöneticilikten Liderliğe" kitabı hediye edilecektir.

Belirlenen tarih aralığında her bir yetkinlik 3 defa tekrarlanacak olup, size en uygun tarihi satın alabilirsiniz. 

Yetkinlikler ile ilgili tek tek satın alma yapma imkanı ile beraber 3 adet yetkinlik paketini satın alanlara %15 indirim uygulanmaktadır. 

3 yetkinliği birleştirip kombine bilet alındığında her bir yetkinlik için seçtiğiniz tarihi "katılımcılara sorular" kısmında belirtmenizi rica ederiz.

AKIŞ:

10dk - Yazardan Dinleti - Yöneticilikten Liderliğe (Seans Konusu Üzerine)

15dk - Yetkinlik/ Beceri Üzerine Kavramsal Anlatım

25dk - Yaşanmış Örnekler - Yazar, İş Dünyası Profesyonelleri, Danışmanlar, Akademisyenler 

25dk - Deneyim Paylaşımı - Katılımcılar

15dk - Soru - Cevap

03 September 2019 Tuesday 19:00

Workinton, Levent 199, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter