19 July 2019 - Friday

ARTS : Boston 168, Emmanuel, Introversion | Istanbul

İstanbul
ARTS : Boston 168, Emmanuel, Introversion | Istanbul

Event Details

Underground müziğin daha da underground label’ı, sanat ve kültürün normu olarak kabul edileninin de sınırlarını zorlayarak kendisine özel bir patern oluşturan ARTS, Türkiye’deki ilk showcase’iyle 19 Temmuz’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Studio sahnesinde!

Endüstriyel ve mekanik ses tercihlerini müziklerine yansıtarak Psychedelic ve Acid techno icra eden İtalyan ikili Boston 168, 90’lardan aldığı ilhamı melankolik ama sert bir techno’ya dönüştüren Introversion ve A R T S’ın patronu Emmanuel ile unutulmaz bir gece bizleri bekliyor.


- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.
- The event is 18+. The guests under 18 will only be admitted if they are accompanied by their legal parents.
- Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
- Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

----

#arts #labelproject #zorlupsm #istanbuletkinlik #konser #technomusic 

19 July 2019 Friday 22:30

20 July 2019 Saturday 05:30


Zorlu PSM, Zorlu Center, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Label Project
Label Project Questions For Organizer?

Label Project bir Gezi Makinesi markasıdır.

Comments