27 September 2019 - Friday

Int'l Sports & Wellness Show

İstanbul
Int'l Sports & Wellness Show

Event Details

Are You Ready To Witness The Most Unique Sports Event in Turkey?

Certified trainings and stage performances of international group fitness brands will come together in Istanbul at Int’l Sports & Wellness Show from 27thSeptember to 29thSeptember 2019. In addition to Beto Perez, the Colombian dancer who created the world- famous workout Zumba®, many successful local and foreign trainers will also take part at our event with their performances and workshops.

Zumba®, STRONG by Zumba® , Les Mills, Kangoo Jumps, Jumping Fitness, Cross Fit, Spinning, Hip Hop Dance, Capoeira, Pole Dance, Skateboarding, Cycling, Aqua Fitness, Pilates, Yoga, Meditation and many more health-sports themed activities, training and workshops will come together at this unique sports event in Turkey. 

Event Program:  https://intsportswellness.com/events/

There are no extra charges for any Master Class. All stage performances are included in the price when you buy daily or combined ticket. 

Don’t miss the excitement. Don’t miss the fun. Buy your ticket Now!

Ticket link: https://biletino.com/en/e-5y5/international-sports-wellness-show/

No refund will be made unless the organizer cancels the event, you can contact Biletino to transfer the ticket.

------------------------------------

Türkiye'nin En İddialı Spor Etkinliğine Katılmaya Hazır Mısın?

Uluslararası grup fitness markalarının sertifikalı eğitimleri ve sahne performansları, Int’l Sports & Wellness Show’dabir araya geliyor. Zumba®’nın yaratıcısı Beto Perez gibi kendi alanında dünya yıldızı isimlerin yanı sıra, birbirinden başarılı birçok yerli ve yabancı eğitmen, sahne performansları ve şovlarıyla etkinliğimizde yer alıyor. 

Int’l Sports & Wellness Show’un etkinlik takvimi, İstanbul’un enerjisini tüm dünyaya yansıtacak ve onu bölgenin spor turizminde adeta bir başkent yapacak zenginliğe ve çeşitliliğe sahip. Zumba, Les Mills, Kangoo Jumps, Jumping Fitness, Cross Fit, Spinning, Hip Hop Dance, Capoeira, Pole Dance, Kaykay, Bisiklet, Aqua Fitness, Pilates,Yoga, Meditasyon ve daha sayısız sağlık-spor temalı etkinlik, eğitim ve workshop bu dev organizasyonda bir araya geliyor.

Etkinlik Programı :https://intsportswellness.com/etkinlikler/

Master Class'lar için ekstra ücret talep edilmemektedir. Tüm sahne etkinlikleri bilet ücretine dahildir. Günlük ya da kombine bilet almanız yeterlidir.

Heyecanı kaçırma. Eğlenceyi kaçırma. Şimdi biletini al!

Organizatör etkinliği iptal etmediği sürece bilet iadesi yapılmaz, bilet devri için Biletino ile görüşebilirsiniz.

27 September 2019 Friday 10:00


28 September 2019 Saturday 10:00


29 September 2019 Sunday 10:00

29 September 2019 Sunday 18:00


Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi, Ataşehir, İstanbul


View Map

Event Promoter

BEE2BEE (BEE TUR. ORG. ve DAN TİC. LTD. ŞTİ.)
BEE2BEE (BEE TUR. ORG. ve DAN TİC. LTD. ŞTİ.) Questions For Organizer?

27-29 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz etkinliğimiz süresince başta fitness olmak üzere spor ve sağlıklı yaşamın birçok branşını aynı çatı altında toplayacağımız bir etkinlik için geri sayıma başladık. Les Mills, Zumba, Strong By Zumba, Jumping Fitness, Kangoo Jumps, Aikido, Capoeira, Pole Dance, Hip-Hop gibi derslerle ter atmaya ve coşmaya hazır mısın? O zaman sen de aramıza katıl !! Zumba, Strong by Zumba, Kangoo Jumps ve Palmer And Still sertifikalı eğitimlerine kayıt yaptırmak için email veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.