23 May 2019 - Thursday

Bayilik Sisteminin Dinamikleri - PT Marka Hikayeleri

İstanbul
Bayilik Sisteminin Dinamikleri - PT Marka Hikayeleri

Event Details

Not: İftar saatinde Levent Ofis'in ikramlarından faydalanabilirsiniz.

HAKKINDA

Markanın gerçekleştirdiği bir pazarlama faaliyetinin, karar aşaması, uygulama aşaması ve eğer faaliyet tamamlandıysa sonuçlarını, çıktılarını niş bir kitleye paylaştığı 2 saat süren oturumlardır. Aynı zamanda markalar gelecekte uygulayacakları farklı projeleri veya planlarını da paylaşabilirler.

Levent Ofis isim sponsorluğunda ve Levent Ofis’in 4. Levent şubesinde düzenlenen Marka Hikayeleri her ay bir kez gerçekleşir. Hikayeler, şirket içi bilgi paylaşımını içerebileceğinden, internet üzerinden canlı olarak yayınlanmaz.

20-30 kişi kontenjanlı ve katılımın ücretsiz olduğu Marka Hikayeleri etkinliklerine sınırlı sayıda ziyaretçi kabul edilir ve network ortamı sağlanır. 

23 Mayıs Perşembe günü gerçekleştireceğimiz Marka Hikayeleri etkinliği bayilik sistemi konusuna odaklanacak Bayi ağında hizmet kalitesinin nasıl arttırılması gerektiği ve franchise sisteminin dinamiklerinin işleneceği etkinlikte detaylar ziyaretçilerle paylaşılacak. 


Konuşmacılar:
Mert Gırgıç, 4Service Türkiye Direktörü

Aycan Helvacıoğlu, Franchise Company Yönetici Ortağı 
Efrah Ceyhan Atacan, Franchise Company Yönetici Ortağı

 

Levent Ofis 4. Levent Şubesi’ne Nasıl Gidilir?

Levent Ofis, 4. Levent metrosu Emniyetevler çıkışına 1 dakika mesafededir. 
Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sokak, Güler İş Merkezi, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL

23 May 2019 Thursday 19:00

23 May 2019 Thursday 21:00


LeventOfis, Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sokak, Güler İş Merkezi, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Pazarlama Türkiye
Pazarlama Türkiye Questions For Organizer?

Pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir pazarlama platformudur.