11 May 2019 - Saturday

Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya ile Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı Nedir?

İstanbul
Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya ile Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı Nedir?

Event Details

Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya ile "Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı Nedir?" seminerleri Umay'da. Yaklaşık 40 yıldır danışanlarına sadece rüya analizi ağırlıklı tedavi uygulayan doktor, zihninizin derinlerinde sizi bekleyen cevapları bulmanız için size yol gösterecek."Hatırladıklarınız değil, hatırlamadıklarınız sizi hasta eder" diyen Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya, bilinçaltınızın size söylemek istediklerine tercüman oluyor. Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya'nın seminerlerine gelmeden önce en az bir rüyanızı deftere\kağıda, kendiniz yazarak not etmeyi unutmayın. Seminerin birinci bölümünde Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya rüya analizinin ne olduğunu anlatır, ikinci bölümde ise rüya analizi yapılır. 

İçimizdeki Ben'in bütünlüğünü bilimsel bakış açısıyla gözlemlediğimiz seminerlerde, analizlerin herkese özel ve biricik olması, cevabın tek olmadığını bizlere gösteriyor. 

Kendi cevaplarınızı almak, yaşamınızı dönüştürmek için Umay'a bekleriz.

11 May 2019 Saturday 13:00

11 May 2019 Saturday 16:00


Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi, Öncü Sokak Büyükhanlı Konutları B2 Blok K:7 D:20 Suadiye / Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi Questions For Organizer?

Bilim, sanat ve yaşam üçgeninde 20'ye yakın eğitim ve eğitmeni tek çatı altında toplayan Umay Bilim Sanat ve Yaşam Merkezi, farklı bakış açıları sunan terapi ve gelişim atölyeleriyle kişisel dönüşümünüze eşlik ediyor. Umay BSYM