,
09 May 2019 - Thursday

Finale & Game of Thrones in Concert - Boğaziçi Filarmoni Orkestrası

İstanbul
Finale & Game of Thrones in Concert - Boğaziçi Filarmoni Orkestrası

Event Details

Boğaziçi Filarmoni Orkestrası'nın 9 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda vereceği "Finale & Game of Thrones in Concert" konseri biletleri satışta.

------------------------------------------

Boğaziçili ve konservatuvarlı genç öğrencilerden oluşan, Türkiye’nin öğrenci inisiyatifiyle kurulan ilk ve tek orkestrası olan Boğaziçi Filarmoni Orkestrası yepyeni programıyla “Finale & Game of Thrones in Concert” adlı konserinde karşınızda olacak!

Türkiye’nin genç yeteneklerinden 16 yaşındaki piyanistlerimiz Emir İlgen ve Eylül Selamet ile İstanbul’un en iyi konser mekanlarından biri olan Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda sahne alacak olan Boğaziçi Filarmoni Orkestrası, Ludwig van Beethoven ve Camille Saint-Saëns’ın bestelerini çalacağı konserinde aynı zamanda her yönüyle olduğu gibi müzikleriyle de efsaneleşen Game of Thrones dizisini sahneye taşıyor! 

Bu eşsiz salonda Boğaziçi Filarmoni Orkestrası ile heyecanın dorukta olacağı müzik serüvenine katılmak istiyorsanız daha fazla düşünmeyin, 9 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de siz de aramıza katılın!

Bizi takip edin:

Facebook: www.facebook.com/bounphilharmonic

Instagram: www.instagram.com/bounphilharmonic

 ------------------------------------------

#boğaziçifilarmoniorkestrası #icec #lütfikırdar #finaleandgameofthrones #concert #filarmoni #klasikmüzik #istanbuletkinlik #bilet #biletino #emirilgen #eylülselamet #piyanist #istanbul #konser #müzik #sahnesanatları

09 May 2019 Thursday 20:00

İstanbul Lütfi Kırdar - ICEC, Harbiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Filarmoni Orkestrası info@locksbridge.net

Türkiye’nin en özgün orkestrası. Azim, kararlılık ve disiplinin hayat bulduğu; emek ve özverinin her notada kendini gösterdiği; Türkiye gençliğinin bir minyatürü. Boğaziçi Filarmoni Orkestrası öğrencilerden oluşan profesyoneller tarafından da desteklenen bir gençlik orkestrasıdır. 11 yaşından 50 yaşına kadar geniş bir yaş spektruma sahip bu orkestra, her bir üyesinin sanata duydukları derin aşk ile kollektif bir çalışma örneği. Konservatuvar öğrencilerinin yanı sıra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde öğretim gören ve enstrümanlarında hatrı sayılır bir noktaya gelmiş doktorlar, mühendisler, sosyologlar, ekonomistler ve başka birçok alanda uzmanlaşan gençlerin de yoğun çabası ve emeği ile diğer orkestralardan sahip olduğu misyon ve vizyon gereği farklı bir konuma sahip. Profesyoneller tarafından çalıştırılan Boğaziçi Filarmoni Orkestrası, son yılların dikkat çeken sosyal girişimlerinden. Dünyaca ünlü piyanist Hüseyin Sermet ile Beethoven’ın 3 numaralı piyano konçertosunu seslendiren orkestra, en son konserinde; piyanist Doç. Tutu Aydınoğlu solistliğinde Respighi’nin miksolidik moddaki piyano konçertosunun Türkiye Prömiyeri’ni, Türkiye’nin en prestijli konser salonlarından biri olan Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 1700 kişilik bir dinleyici kitlesi önünde gerçekleştirmiştir. Orkestra şefliğini ve sanat yönetmenliğini Onur Tahmaz’ın yürütttüğü Boğaziçi Filarmoni Orkestrası bitmek bilmeyen enerjisi ve çalışma aşkı ile Türkiye’nin en özgün projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.