15 April 2019 - Monday

360 Derece E-Ticaret Dönüşümü - PT Marka Hikayeleri

İstanbul
360 Derece E-Ticaret Dönüşümü - PT Marka Hikayeleri

Event Details

HAKKINDA

Markanın gerçekleştirdiği bir pazarlama faaliyetinin, karar aşaması, uygulama aşaması ve eğer faaliyet tamamlandıysa sonuçlarını, çıktılarını niş bir kitleye paylaştığı 2 saat süren oturumlardır. Aynı zamanda markalar gelecekte uygulayacakları farklı projeleri veya planlarını da paylaşabilirler.

Levent Ofis isim sponsorluğunda ve Levent Ofis’in 4. Levet şubesinde düzenlenen Marka Hikayeleri her ay bir kez gerçekleşir. Hikayeler, şirket içi bilgi paylaşımını içerebileceğinden, internet üzerinden canlı olarak yayınlanmaz.

20-30 kişi kontenjanlı ve katılımın ücretsiz olduğu Marka Hikayeleri etkinliklerine sınırlı sayıda ziyaretçi kabul edilir ve network ortamı sağlanır. 

15 Nisan Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz Marka Hikayeleri etkinliği 360 Derece E-Ticaret Dönüşümü konusuna odaklanacak. E-ticaret sitelerinin satışlarını ve site üzerinde performanslarını olumlu yönde düzeltmek veya arttırmak için kullanmaları gereken araçlar, kullanıcı davranışlarına göre yapılması gereken A/B testleri ve sonuçlara göre uygulama adımları örnekler üzerinden ziyaretçilerle paylaşılacak. 
Konuşmacılar:

Erkin Erol
ebebek.com / E-Commerce Executive

Kerem Bozokluoğlu
Insider / Director of Partner Success Team

 

Levent Ofis 4. Levent Şubesi’ne Nasıl Gidilir?

Levent Ofis, 4. Levent metrosu Emniyetevler çıkışına 1 dakika mesafededir. 
Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sokak, Güler İş Merkezi, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL

15 April 2019 Monday 19:00

15 April 2019 Monday 21:00


LeventOfis, Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sokak, Güler İş Merkezi, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Pazarlama Türkiye
Pazarlama Türkiye Questions For Organizer?

Pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir pazarlama platformudur.