03 April 2019 - Wednesday

Kendi İşimi Kurmak İstiyorum! - Urla Girişimcilik Sohbetleri (1)

İzmir
Kendi İşimi Kurmak İstiyorum! - Urla Girişimcilik Sohbetleri (1)

Event Details

Urla Girişimci Sohbetleri (1)

Urla Coworking bölgedeki girişimci ve yaratıcı insanları bir çatı altında toplamaya devam ediyor!

Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz Girişimcilik Sohbetlerimiz 3 Nisan'da başlıyor. Moderasyonu Stage-Co kurucu ortağı Neşen Yücel tarafından yapılacak sohbet toplantılarımızda, farklı uzmanlardan değerli bilgiler alacağız, sorularımızı yöneltebileceğiz. Kısıtlı sayıda katılımcı için birebir uzman görüşü alabilecekleri özel bir oturuma mutlaka bilet almanızı öneririz. 

3 Nisan Girişimcilik Sohbeti Kimler için? Kendi işinizi kurmayı düşünüp nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, mevcut şirketinizi değiştirmek, dönüştürmek, ortak almak gibi düşünceleriniz varsa, iş modelinizle, şirket tipleri, vergi, muhasebe, sözleşmelerle ilgili sorularınızı yöneltebileceğiniz bir Mali Müşavir ve bir Avukat olan 2 değerli konuşmacımızla sizi tanıştırmak istiyoruz.

  • Funda Ergünal - Mali Müşavir, Ergünal SMM

  • Didem Deri İrtem - Avukat, Smyrna Hukuk Bürosu

Girişimci adaylarıyla soru cevap yapacağımız, ortak soru işaretlerini tartışıp bilgi ve tecrübelerinden yararlanacağımız toplantımız için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

contact@stage-co.com

www.stagecoworkin

SSS

Urla Coworking nerede?

Urla Coworking, Urla Merkez'de, Nazar İş Merkezi alt katındadır. Urla merkezdeki yeraltı otoparkının hemen yanında, Migros'un arkasındaki Pehlivanoğlu Market giriş kapısının yanındaki girişten girdiğinizde bizi göreceksiniz.

Urla Coworking nedir?

Urla Coworking alanında, paylaşımlı ve sanal ofis hizmetleri sunarken, Stage-Co tarafından düzenlenen günlük veya dönemsel girişimcilik atöyeleri, startup, yatırımcı, mentor buluşmaları ve yerel ve uluslararası paydaşlarla düzenleyeceğimiz etkinlikler için de bir yuvadır. Siz de atölye çalışmaları, toplantılar için bir mekan, network veya sanal ofis adresi ihtiyacı duyuyorsanız, bizimle temas kurabilir, hizmetlerimizle ilgili ilk bilgiyi websitemizden alabilirsiniz.

 

03 April 2019 Wednesday 18:30

03 April 2019 Wednesday 21:30


Urla Coworking, 75. Yıl Cumhuriyet Caddesi no:5 Nazar İş Merkezi Urla, Urla, İzmir


View Map

Event Promoter

Stage-Co Masters
Stage-Co Masters Questions For Organizer?

We hold events, organize trainings and bring together likeminds to learn together, grow together. Follow us to attend the coolest events in startups, innovation, technology and entrepreneurship in Turkiye www.stage-co.com