15 April 2019 - Monday

Failure Week '19

İstanbul
Failure Week '19

Event Details

İTÜ GİNOVA - İTÜ Girişimcilik Kulübü ortaklığıyla gerçekleşecek Failure Week'te başarısızlıklarla dolu bir haftaya ne dersin?

“Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Yine dene, yine yenil, daha iyi yenil.” mottosuyla bu sene üçüncü kez düzenlenen Failure Week;
-Başarısızlık Zirvesi,
-İş Batırdım Söyleşisi,
-Başarısızlık Atölyeleri,
-Aşk Para Girişim Oyunu ve irili ufaklı daha birçok etkinlik ile 15-19 Nisan haftası İstanbul'un dört bir yanında bizlerle olacak!

Failure Week - Başarısızlık Zirvesi

Failure Week 15-16 Nisan tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi'nde Başarısızlık Zirvesi ile açılışı yapıyor! Bu zirvede başarı ile başarısızlığın ne denli iç içe geçtiğini yakından gözlemleyeceğiz.

Zirveye giden yol taşlı, engebeli ve başarısızlık öğretileriyle dolu. Başarılı insanları başarısızlardan ayıran ise başarısızlığa verdikleri tepki. Hızlı dene, hızlı yenil, hızlı öğren felsefesini sadece girişimcilikte değil hayatın pek çok alanında da kusursuz uygulayabiliriz.

Gelin Failure Week - Başarısızlık Zirvesi'nde bu perpektiften bakan insanları yakından tanıyalım.

Zirvedeki insanların başarısızlık hikayelerini dinlediğinizde çok şaşıracaksınız. Bakış açıları ile onları diğerlerinden ayrıştıran farkı yakından gözlemleyeceksiniz.

Ayrıca her iki günde de gün boyu sürecek irili ufaklı oyunlar ve atölyelerle bu felsefeyi bizzat deneyimleyeceksiniz.

Bu deneyime hazır mısın?

15 April 2019 Monday 10:30

16 April 2019 Tuesday 17:30


İstanbul Teknik Üniversitesi Mustafa Kemal Anfísi, İTÜ Maçka Kampüsü, İstanbul, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ Girişimcilik Kulübü
İTÜ Girişimcilik Kulübü Questions For Organizer?

www.itugirisimcilikzirvesi.org https://www.facebook.com/itugirisim https://www.facebook.com/itugirisimcilikzirvesi https://www.facebook.com/girisimcilikatolyesi https://www.facebook.com/dergirisim https://twitter.com/itugirisim https://twitter.com/itugirisimzirve https://twitter.com/ITU_GO https://twitter.com/GirisimAtolye

Comments