01 March 2019 - Friday

LOCAL SELECTION - 1

İzmir
LOCAL SELECTION - 1

Event Details

More Sociall ekibi olarak mekansal sıkıntılardan dolayı bir süredir sessiz kaldık. Bu süreçte bol bol gözlem yaptık, yeni fikirler ürettik, dönüştük, değiştik...
Uzun süredir tekdüze ilerleyen İzmir gece hayatına yapılan eleştirileri teker teker değerlendirdik. Buradan hareketle oluşturduğumuz yeni fikirlerle tekrar aranıza dönüyoruz.
2019’a yeni bir mekanda, yeni bir fikirle giriş yapıyoruz ve «Local Selection» serisini takdim etmekten mutluluk duyuyoruz.
Bu seriyi oluştururken hedefimiz yeterli destek ve değeri görmeyen yerli sanatçılara alan sağlamak ve aynı zamanda İzmir’de kısır bir döngü halinde süregelen yerli elektronik müzik sahnesine farklı bir soluk getirmek.
Serinin ilk etkinliğinde İstanbul'dan iki yerli yeteneği misafir ediyoruz. Gecenin açılışını İzmir’de adını sıkça duymaya başladığımız DENİZ BAĞLAN yapacak. Ardından sahnede İstanbul tekno gecelerinin tanınan yüzü GERGEMANN hipnotik setleri ve dinamik canlı performanslarıyla aramızda olacak. Kapanış için yine İstanbul’dan aramıza katılacak olan ikili HICCUP özgün ve sert melodileriyle sahnede olacak.

01 March 2019 Friday 23:55

02 March 2019 Saturday 06:00


Golf Gazinosu, Mimar Sinan Mahallesi, İzmir Fuarı İçi Yolu, 35500 Konak/İzmir, Konak, İzmir


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
More Sociall Local Selection Questions For Organizer?

Yola çıkış amacımıza uygun olarak bir etkinlik serisi planladık. Bu etkinlik serisi boyunca Türkiye’nin dört bir yanından yetenekli djleri takip edecek ve performanslarını sergilemeleri için sahneyi onlara bırakacağız. Bu düzlemde «Local Selection» serisini sizlere takdim etmekten onur duyuyoruz. Serinin ilk etkinliği 1 Mart 2019 Cuma gecesi Fuar Golf Gazinosunda gerçekleşecek.

Comments