30 March 2019 - Saturday

Ağrısız Sex Konuşmaları

İstanbul
Ağrısız Sex Konuşmaları

Event Details

Ağrılı Sex ‘‘cinsel ilişki öncesi/ esnası/ sonrasında ağrı’’ günümüzde 3 kadından 1’inin problemi. İlerleyen tıp bilimine rağmen cinsellik ise hala konuşulması güç bir konu. Hele ki cinsel problemlerin ifade edilemeyişi ile geciken çözümler ilişkilerde sıkıntıların artmasına neden olmakta. İlk kez Amerika’da doğmuş olan ‘’Ağrısız Sex Konuşmaları’’ cinsellik hakkında tespitlerden oluşan, her biri alanında uzman konuşmacılarla  kadın sağlığına katkıda bulunmak amacıyla yapılan ve toplumda ağrısız cinsel birlikteliğe dikkat çeken bir etkinlik. Etkinlik yeri ne bir konferans salonu, ne bir kongre merkezi. Samimi bir ortamda sıkıntılar dile gelsin, sorular rahatça sorulsun ve  konunun uzmanları tarafından ele alınsın diye çayınızı,kahvenizi içebileceğiniz bir cafe ortamı. 
Ülkemizde ilk kez  Sex hakkında doğru bilinen yanlışlar ve cinsel mitler ‘Ağrısız Sex Konuşmaları ‘ ile samimi bir ortamda ele alınacak. Eğlenceli, bol sohbetli bu söyleşi müzik, egzersiz ve dansla buluşacak.
Amerikalı Ağrısız Sex Kitabının Yazarı Dr.Heather Jeffcoat İstanbul’a konuk oluyor ve meslektaşı  Kadın Sağlığı Fizyoterapisti Alime Büyük Gönen ile cinsellikle ilgilenen, sıkıntı yaşayan ya da farkındalığını artırmak isteyen kişileri buluşturuyor. Etkinliğe  Pelvik (Kasık,kalça,karın) Ağrı ve Endometriozis Derneği̇ Başkanı Prof.Dr.Erkut Attar ve Uzman Psikolog ve Pembe Fili Düşünme Kitabının Yazarı Zeynep Selvili Çarmıklı konuk oluyor. 30 Mart Cumartesi akşamı saat 21.00-23.00 arası düzenlenen etkinlikte şimdiden yerinizi alın. Keyifli seyirler.

30 March 2019 Saturday 21:00

30 March 2019 Saturday 23:00


Atölye Kafası Hangar, Kadir Has Caddesi No:75, Fatih, İstanbul


View Map

Event Promoter