28 February 2019 - Thursday

Marka Hikayeleri - Sportif Sponsorluklar

İstanbul
Marka Hikayeleri - Sportif Sponsorluklar

Event Details

Marka hikayeleri etkinliği Nedir?

Markanın gerçekleştirdiği bir pazarlama faaliyetinin, karar aşaması, uygulama aşaması ve eğer faaliyet tamamlandıysa sonuçlarını, çıktılarını niş bir kitleye paylaştığı 2 saat süren oturumlardır. Aynı zamanda markalar gelecekte uygulayacakları farklı projeleri veya planlarını da paylaşabilirler.

Levent Ofis isim sponsorluğunda ve Levent Ofis'in 4. Levet şubesinde düzenlenen Marka Hikayeleri her ay bir kez gerçekleşir. Hikayeler, şirket içi bilgi paylaşımını içerebileceğinden, internet üzerinden canlı olarak yayınlanmaz.

50 kişi kontenjanlı olan Marka Hikayeleri etkinliklerinde sınırlı sayıda ziyaretçi kabul edilir ve network ortamı sağlanır.

28 Şubat'ta ki ikincş Marka Hikayeleri konusu "Sportif Sponsorluklar" olarak belirlendi.

Nef Corporate Communivations Manager Özden Bal ve Nef Sports Coordinator Mert Ezici sportif sponsorluklar konusunda marka hikayelerini paylaşacaklar.

Levent Ofis 4. Levent Şubesi'ne Nasıl Gidilir?

Levent Ofis, 4. Levent metrosuna 1 dakika mesafededir. Emniyetevler çıkışından çıkılır. 
Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sokak, Güler İş Merkezi, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL

28 February 2019 Thursday 19:00

28 February 2019 Thursday 21:00


LeventOfis, Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sokak, Güler İş Merkezi, No: 2, Daire: 3, Kat: 3 Beşiktaş/İSTANBUL, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Pazarlama Türkiye
Pazarlama Türkiye Questions For Organizer?

Pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir pazarlama platformudur.