06 January 2019 - Sunday

NEFES AL, NEFES OL! ARZU CAN İLE NEFES ve YOGA ATÖLYESİ

İstanbul, Beşiktaş
NEFES AL, NEFES OL! ARZU CAN İLE NEFES ve YOGA ATÖLYESİ

Event Details

Kediler dört ayak üzerine düşsün diye, biz dört ayak üzerinde duruyoruz ve ilk dersimizi Abbasağa sokak hayvanları yararına yapıyoruz. Bu seneki ilk dersimizin tüm geliri Abbasağa Parkı ve çevresinde yaşayan sokak hayvanlarının bakım ve beslenme harcamaları yararına kullanılacaktır.

Atölye Ön Bilgilendirme;

Her gün bedenimizi doyurduğumuz gibi zihnimizi ve ruhumuzu da doyurmamız gerekiyor. Doğru nefes almanın birçok hastalığa iyi geldiği biliniyor. İşte burada yoga devreye giriyor.

Yoganın geçmişten günümüze kadar gelen kadim öğretisiyle yakınlaşmak, dönüştürücü gücüne tanıklık etmek, bedenine sağlık kazandırmak, yaşamsal gücü ve zihinsel berraklığı arttırma, nefesin farkına varmak için senide aramıza bekliyoruz.

Arzu Can Hakkında;

Yaşam yolunda yogayla Yoga Terapist Banu Çadırcı’nın bir atölyesiyle tanıştı ve o andan itibaren yaşamının eskisi gibi olmayacağını fark etti. 

Zaman içerisinde Cihangir yogada Hatha Yoga ve Yoga Terapi eğitmenlik eğitimlerini bitirdi. Ardından yoganın baş şehri olarak kabul edilen ve tarihte yoga master ve gurularının yaşadığı Rishikesh’ de World Peace Yoga School ‘da Hatha, Ashtanga, Vinyasa yoga eğitmenlik eğitimini tamamladı. Bu eğitimleri esnasında etkilendiği  meditasyon deneyimini eğitimini tamamladığı Swami Rudrakshdev ile Yoga Village Rishikesde Kundalini Awakening and Chakra Balancing Yoga Course ile derinleştirdi. 

Çeşitli atölye çalışmalarının yanı sıra; Usui System of Natural  Healing Reiki, Asu ile Body Therapy Level 1&2, Githa ile Ayurvedik yüz, boyun, baş masaj eğitimi aldı

Spiritüel yolculuğu esnasında Swami Rudraksdev ‘in eğitimlerinde meditasyonun dönüştürücü etkisini fark etmiş olup zihin, beden ve ruhun yaşamdaki  işlevi üzerine düşünmeye ve araştırmaya diğer yandan yoganın ışığını paylaşmaya ve Goranga yoga merkezindeki eğitimlere devam etmektedir.

HEDİYE! Atölyeye katılacaklar arasından bir kişiye, kura ile yapılacak çekilişte Shaktipat Seansı (Çakra Dengeleme Kundalini Yükseltme) hediye edilecektir.

06 January 2019 Sunday 16:00

06 January 2019 Sunday 18:00


BED (Brand Experience Designers), Nispetiye Mah. Saydam Sok. Aynur Apt. No:3/1, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BEDroom

BEDROOM Çünkü yeni deneyimlere bayılıyoruz, BEDROOM Çünkü paylaştıkça zevkin arttığına inanıyoruz. BED olarak geçtiğimiz on yılda markalar için pozitif deneyimler yarattık. Marka hikayeleri kurgulayıp, deneyimleri o hikayenin akışı içinde yaşattık. Verimli olabilmek adına sevdiğimiz markalarla çalıştık. Çıkan sonuçlar ile daha çok keyif aldık ve tanıdıkça aşkla bağlandık. Kendi hikayemizi yaratırken olduğu gibi pozitif deneyimi esas aldık. Markalarımızla yıllar boyu süren bağı, severek çalışmamıza borçluyuz. Şimdi de BED ailesi olarak hayatımıza katacağımız yeni deneyimleri, sadece markalarımızla değil, tüm insanlarla paylaşmaya karar verdik. Çevremizdeki birçok farklı alanda bilgi sahibi olan insanları davet ederek; evimizin kapılarını herkese açıyoruz. BEDroom ile; çeşitli etkinliklerde kendimizi bulmak, biraz da olsa kafa dağıtıp eğlenmek için, farklı sektörlerden ve çevrelerden gelen insanlarla tanışıp, birlikte yeni mutluluklar deneyimleyeceğiz. Bazen yoga okulu olup zihni ve bedeni rahatlatacak, bazen de cocktail workshopları ile kafaları yükselteceğiz. Tadım etkinlikleri, oyun turnuvaları, stand-up gösterileriyle birlikte eğleneceğiz. BEDroom; “Yeni deneyimlere ve ortamlara her zaman varım!” diyenlerin favori mekanları arasında yerini alacak.