13 January 2019 - Sunday

Mağazada Yoga Seansı

Antalya
Mağazada Yoga Seansı

Event Details

Yoga stüdyolarından çıkıp biraz da farklı alanlarda yoga seansı pratik etmeye devam ediyoruz. Pazar gününüz için yine keyifli bir etkinlik organize ediyoruz. 13 Ocak Pazar Günü, Decathlon Muratpaşa mağazasında “Mağazada Yoga Seansı” etkinliğimizde buluşuyoruz.

Kışın Antalya’da artık kendini hissettirdiği şu günlerinde, mağazanın sıcak ve ferah atmosferinde yoga seansını birlikte pratik edelim. Bu sefer mağaza içindeki bizim için belirlenmiş alanda buluşuyoruz.

Decathlon Muratpaşa mağazasının ikramları da bizi bekliyor.

 

Kimler katılabilir?

Yoga seansımız her seviyeye uygundur. Katılım için daha önce yoga yapmış olmanıza gerek yoktur. Yoga yapmış, yapmamış herkesi bekliyoruz. Arkadaşınızı, sevgilinizi, eşinizi, dostunuzu alın gelin.

Rahat spor kıyafetleri ile gelmeniz yeterlidir. Yanınızda Yoga / Pilates matınız varsa yanınızda getirebilirsiniz, yoksa bir havlu veya örtü de işinizi görür. Seans sonunda üzerinize örtmek için örtü (battaniye, havlu, peştamal) alınız.

Yoga Seansı; yoga eğitmeni Bahtiyar Uzunbay eşliğinde pratik edilecektir. Bahtiyar Uzunbay; yetişkin, çocuk ve hamile yogası eğitmenidir. Uluslararası “Yoga Alliance” kurumundan deneyimli yoga eğitmenliği ve “Herkes İçin Spor Federasyonu” ndan yoga antrenörlüğü sertifikası sahibidir.

Taahhütname

Turksport Spor Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti (DECATHLON) ve Engelsiz Yoga’ nın 13 Ocak 2019 tarihinde ‘Mağazada Yoga Seansı’ etkinliği kapsamında düzenleyeceği ‘Yoga Seansı’ faaliyetine katılmak istiyorum.

Faaliyet sırasında çokça spor hareketi yapacağımı ve bunun bir nevi egzersiz etkinliği olduğunu, dolayısıyla spor yapabilmem için mutlaka doktor kontrolünden geçerek muayene olmam gerektiğini, solunum yolları ve kalp hastalıkları olanların etkinliğe katılmamaları gerektiğini, tıbbi olarak etkinliğe katılmam için hiçbir engelimin olmadığını, spor yapabilmek için gerekli fiziksel yeterliliğe sahip olduğumu, faaliyete uykumu almış olarak ve dinlenmiş bir şekilde katılmam gerektiğini, faaliyet sabahı kahvaltımı erken yaparak, alkollü ve asitli içeceklerden kaçınmam, etkinlik saatinden en az iki saat önce gıda tüketmiş olmam gerektiğini, yoga veya pilates matı kullanmam gerektiğini, havanın soğuk olabileceği düşünüldüğünde uygun spor kıyafeti gibi koruyucu ekipmanlarımı eksiksiz giyeceğimi ve etkinlik esnasında oluşacak herhangi bir sağlık problemi için etkinliği terk ederek, sağlık görevlilerinden yardım istemem gerektiğini biliyor ve onaylıyorum.

Bu taahhütnameyi imzalayabilmem için haiz olmam gereken kanuni koşullara sahip olduğumu, reşit ve ehil olduğumu (18 yaşımı tamamlamamış isem yasal temsilcimin yazılı rızasını DECATHLON’a ve Engelsiz Yoga’ ya teslim etmeden etkinliğe katılamayacağımı biliyorum), tıbbi olarak etkinliğe katılmamda herhangi bir sağlık sorunum olmadığını beyan ediyor ve onaylıyorum.

Kendi adıma, varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, ‘Mağazada Yoga Seansı’ etkinliği kapsamında DECATHLON ve Engelsiz Yoga’ nın düzenleyeceği ‘Yoga Seansı’ faaliyetinde öncesinde ve sonrasında aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir yaralanma, hasar veya sakatlık, ölüm durumlarında, organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların, organizasyon temsilcilerinin sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu beyan ediyorum. Herhangi bir sağlık sorunumda, sağlık kuruluşunda göreceğim tüm tedavi masraflarının tarafımdan karşılanacağını beyan ediyorum.

Etkinlikte çekilen fotoğraf ve videolarımın yayımlanmasını ve paylaşımını onaylıyorum. Etkinlik sırasında çekilen her türlü fotoğraf, film ve kaydın, reklam dahil tümünün yasal amaçlı kullanımlarını ve bu formla verdiğim kişisel bilgilerimin kampanya, avantaj, ürün, hizmet tanıtımları, reklam ve pazarlama amaçlı muhafaza edilmesini, iş birliği içerisinde olunan kurumlarla paylaşılmasını onaylıyor ve bu sebeple herhangi maddi veya manevi bir hak talebinde bulunmayacağımı taahhüt ediyorum.

Not: Sorular kısmında onaylayınız.

13 January 2019 Sunday 10:00

13 January 2019 Sunday 11:30


Decathlon, Yeşilova Mah. Serik Cad. No:8, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments