29 December 2018 - Saturday

Ars Nova ve Evrencan Gündüz

İstanbul
Ars Nova ve Evrencan Gündüz

Event Details

Ars nova yeni yıla sayılı günler kala tüm sevgisi, iyi dilekleri ve niyeti ile şarkılar söyleyeceği süprizlerle dolu 29 aralık akşamında başarılı müzisyen Evrencan Gündüz’ü ağırlamaya hazırlanıyor.

Her dinden, her dilden ve her türden eser seslendiren koro kendi repertuvarının yanı sıra Evrencan Gündüz'e ait şarkılara da bu konserde yer verecek.

Konserin tüm gelirleri Ars Nova'ya ait olan "Sevgi Her Şeydir" projesi dahilinde köy okullarına destek olmak için kullanılacak.

Koro aynı zamanda konser girişlerinde biletin yanı sıra, 6 yıllık koro geleneğini bozmayarak "kitap" la da gelmenizi bekliyor. Girişte kitaplarınız kolilenerek okullara kütüphane olarak dönüşecektir.

(Her yaşa ait kitap getirebilirsiniz)

29 December 2018 Saturday 20:30

29 December 2018 Saturday 22:00


Santa Maria Draperis Latin Katolik Kilisesi, İstiklal Cad., Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Koro İstanbul
Koro İstanbul Questions For Organizer?

Koro istanbul, Ars Nova'nın 7 yıllık tecrübesinin ardından taptaze bir başlangıçla Kübra Şenyaylar tarafından kurulan çok sesli ve acapella bir korodur. İstanbul'un ve Anadolu'nun kadim tarihini, çok sesli ve çok dilli yapısını, kültürel mozaiğinin gücünü repertuvarında topladı ve iki kıtaya köprü olan bu şehrin birleştirici ve dönüştürücü ışığıyla şarkılar söylemek için hazır. Sizleri bu eşsiz deneyime Beyoğlu'nun sihirli kilisesi Santa Maria Draperis'de gerçekleşecek ilk konserimize bekliyoruz. Görüşmek üzere!