06 December 2018 - Thursday

“Tahir ÖZAKKAŞ - Bütüncül Psikoterapi”

Malatya
“Tahir ÖZAKKAŞ - Bütüncül Psikoterapi”

Event Details

İnönü Üniversitesi PDR Topluluğu; kurulduğu 2013 yılından itibaren mesleki ve bilimsel toplantılar düzenlemeyi, mesleki sorunlarda çözüm bulmayı, psikolojinin çeşitli alanlarında araştırmaları teşvik etmeyi ve öğrencilerin gerek kişisel gerekse kurum gelişimine destek sağlamalarını temel hedef haline getirmiş ve bu hedefleri doğrultusunda etkinlikler düzenlemektedir. Topluluğumuzun bünyesinde aktif olarak 6 farklı çalışma kurulu ve 47 kişilik organizasyon ekibi bulunmakta ve bununla birlikte topluluğumuz ülkemizde ki tüm üniversite öğrencilerine hitap edecek etkinlikler düzenlemektedir.,

İnönü Üniversitesi PDR Topluluğu olarak 06.12.2018 Perşembe günü saat 14:00'da "Tahir ÖZAKKAŞ ile Bütüncül Psikoterapi" konferansımız olacaktır. Daha önce ki etkinliklerimiz de olduğu gibi girişler kayıt altına alınmaktadır ve başvuru yapmayanlar giriş sağlayamayacaktır. Bilgilerinize.

Sevgiler,
İnönü Üniversitesi PDR Topluluğu Yönetim Kurulu

06 December 2018 Thursday 14:00

06 December 2018 Thursday 16:30


İ. Fethi Gemuhluoğlu Amfisi, İnönü Üniversitesi Merkez Kampüsü, Battalgazi, Malatya


View Map

Event Promoter

İnönü Üniversitesi PDR Topluluğu
İnönü Üniversitesi PDR Topluluğu Questions For Organizer?

İnönü Üniversitesi PDR Topluluğu; kurulduğu 2013 yılından itibaren mesleki ve bilimsel toplantılar düzenlemeyi, mesleki sorunlarda çözüm bulmayı, psikolojinin çeşitli alanlarında araştırmaları teşvik etmeyi ve öğrencilerin gerek kişisel gerekse kurum gelişimine destek sağlamalarını temel hedef haline getirmiş ve bu hedefleri doğrultusunda etkinlikler düzenlemektedir. Topluluğumuzun bünyesinde aktif olarak 6 farklı çalışma kurulu ve 47 kişilik organizasyon ekibi bulunmakta ve bununla birlikte topluluğumuz ülkemizde ki tüm üniversite öğrencilerine hitap edecek etkinlikler düzenlemektedir.